Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Božské novinky na Rohlíku

Další výkvět novinek je tady! Rádi se pochlubíme skvělým Flat Iron steakem od naší značky Sutcha, ke kterému se dokonale hodí steak wine Syrah a Marselan, prémiové víno z regionu Languedoc na jihu Francie. A je toho mnohem víc. Nebudeme vás dál napínat, podívejte se na všechny naše nováčky sami – a na nás pak nechte, abychom vám je dovezli až ke dveřím.

„Cirkulka“ vrací lahve zpátky do hry

 

Nově koupíte kojeneckou pramenitou vodu Rajec, která je synonymem čisté přírody a poskytuje dětem i maminkám vše, co potřebují pro zdravý život, ve vratné skleněné láhvi! Kojenecká voda má vyvážený obsah minerálů a nemusí se převařovat. Cirkulku seženete exkluzivně jen na Rohlíku.

Červené víno na ledu?

 

Ano, prosím! Masso Antico Primitivo Salento ICE se podává na rozdíl od tradičních červených vín ledově vychlazené. Správnou teplotu vína poznáte tím, že strom na přední etiketě změní barvu z červené na modrou. Unikátní Primitivo ICE nabízí bohatou vůni čerstvého ovoce, včetně jahod a višní, s nádechem sušených švestek. Je ideální k uzeným masům, čerstvým sýrům, těstovinám s rajčatovou omáčkou nebo grilovanému masu. Tak vyzkoušejte zase něco nového!

Chlebové chipsy Bon Chance

 

Vzpomeňte si na autentické chutě z dětství. Luxusní křupavé chlebové chipsy připravené z pšenično-žitného chleba si teď vychutnáte ve 4 nových příchutích. Zkuste třeba ty tmavé s česnekem nebo s pepřem a zakysanou smetanou. Chipsy mají vysoký obsah vlákniny.