Rohlík je výhodný

Děsí vás rostoucí ceny? V Rohlíku děláme vše proto, abyste měli co nejklidnější spaní. A aby to bylo už dnes v noci, seznamte se s 5 důvody, proč je nakupování s Rohlíkem výhodné i udržitelné

Pokud jste si mysleli, že je Rohlík drahý, budete koukat.
 

5 důvodů, proč je Rohlík výhodný

 

1. Farmářské a BIO produkty za cenu velkovýroby
 

Dlouhodobě podporujeme české farmáře a chceme, abyste poznali jejich poctivou práci. Celé léto proto budeme nabízet jejich vypiplané dobroty od zeleniny po maso, ale s cenovkou, kterou najdete u velkovýroby.

Držte si slamáky a sledujte seriál Farmář za (ne)obyčejnou cenu!

 

2. Privátní značky, Skvělá cena aneb boží jídlo za boží ceny

Pod označením Naše značky najdete naše privátní značky, které přinášejí 150 nejrůznějších produktů se společným cílem: nabízet tu nejlepší kvalitu za co nejnižší ceny ve své kategorii. Poznáte je podle fajfky!

 

Některé možná znáte - mléčné výrobky Miil, uzeniny Dacello, lahůdky Pappudio, kávy Ubomi nebo papírovou hygienu Moddia.

 

V kategorii Skvělá cena pak navíc každý den srovnáváme stovky položek s konkurencí tak, abyste na Rohlíku neplatili ani o korunu víc než v supermarketu.
 

 
 

3. S Rohlíkem šetříte pohonné hmoty i čas

Jezdíte na velké nákupy pravidelně autem? Když se jednou týdně otočíte v 10 km vzdáleném obchodě, za rok dáte jen za benzín více než 3 000 Kč. Není lepší zůstat doma a nechat si posílat nákupy zdarma?

Asi ani nemusíme odpovídat, že? A kromě peněz v součtu ušetříte i několik dní času a k tomu všemu pomůžete i planetě. Náš kurýr doručí průměrně 13 nákupů za jednu cestu, a to buď v CNG nebo elektrovoze, které jsou podstatně ekologičtější.

4. Dopravu nad 1 500 korun držíme stále zdarma


Jedním ze standardů, který chceme i nadále udržet, je doprava zdarma u nákupů nad 1 500 korun (což odpovídá průměrnému nákupu na Rohlíku). I to i přes rapidní navýšení cen pohonných hmot, energií a surovin a dalších nákladů. 


Jedeme dál!

 
 

5. Nákupní koš máte pod kontrolou
 

Další výhodou online nákupu potravin na Rohlik.cz je to, že má zákazník obsah a hodnotu svého nákupního koše neustále pod kontrolou. Může tak snadno plánovat a upravovat nákupní seznam podle svého aktuálního rozpočtu. 
 

 

I v současné době plné nových výzev náš cíl zůstává stejný: neustoupit ani o píď ze svého standardu božího jídla a boží služby pro každého.

 

No vyzkoušejte sami!