Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Rohlík je výhodný

Děsí vás rostoucí ceny? V Rohlíku děláme vše proto, abyste měli co nejklidnější spaní. A aby to bylo už dnes v noci, seznamte se s 6 důvody, proč je nakupování s Rohlíkem výhodné i udržitelné

Pokud jste si mysleli, že je Rohlík drahý, budete koukat.
 

6 důvodů, proč je Rohlík výhodný

1. Vybrané produkty za cenu, co se ani nehne

Mnozí z vás vyhlížejí nadcházející zimu s obavou z rostoucích nákladů. My jsme se ale rozhodli, že vás v tom nenecháme. Jsme si vědomi toho, že zvyšování cen nepříjemně ovlivňuje život každého z nás a proto jsme vybrali produkty, které každý pravidelně nakupuje. Zastropovali jsme jejich ceny a případný rozdíl vám pak vrátíme v kreditech na další nákup. Máte tak naše slovo, že cenovka těchto produktů se minimálně do Velikonoc nezvýší ani o halíř. I když trendu neustálého zdražování nemůžeme úplně utnout tipec, věříme, že tahle zpráva potěší vás i vaše peněženky.

Ulehčím peněžence »

2. Dopravu nad 1 500 korun držíme stále zdarma


Jedním ze standardů, který chceme i nadále udržet, je doprava zdarma u nákupů nad 1 500 korun (což odpovídá průměrnému nákupu na Rohlíku). I to i přes rapidní navýšení cen pohonných hmot, energií a surovin a dalších nákladů. 

Nebo si můžete nákup objednat do Rohlik Pointu - stačí nakoupit alespoň za 500 Kč a dopravu máte zdarma.

Jedeme dál!

3. Farmářské a BIO produkty za cenu velkovýroby
 

Dlouhodobě podporujeme české farmáře a chceme, abyste poznali jejich poctivou práci. Celé léto proto budeme nabízet jejich vypiplané dobroty od zeleniny po maso, ale s cenovkou, kterou najdete u velkovýroby.

Držte si slamáky a sledujte seriál Farmář za (ne)obyčejnou cenu!

 

4. Privátní značky, Skvělá cena aneb boží jídlo za boží ceny


Pod označením Naše značky najdete naše privátní značky, které přinášejí 150 nejrůznějších produktů se společným cílem: nabízet tu nejlepší kvalitu za co nejnižší ceny ve své kategorii. Poznáte je podle fajfky!

 

Některé možná znáte - mléčné výrobky Miil, uzeniny Dacello, lahůdky Pappudio, kávy Ubomi nebo papírovou hygienu Moddia.

 

V kategorii Skvělá cena pak navíc každý den srovnáváme stovky položek s konkurencí tak, abyste na Rohlíku neplatili ani o korunu víc než v supermarketu.
 

5. S Rohlíkem šetříte pohonné hmoty i čas


Jezdíte na velké nákupy pravidelně autem? Když se jednou týdně otočíte v 10 km vzdáleném obchodě, za rok dáte jen za benzín více než 3 000 Kč. Není lepší zůstat doma a nechat si posílat nákupy zdarma?

Asi ani nemusíme odpovídat, že? A kromě peněz v součtu ušetříte i několik dní času a k tomu všemu pomůžete i planetě. Náš kurýr doručí průměrně 13 nákupů za jednu cestu, a to buď v CNG nebo elektrovoze, které jsou podstatně ekologičtější.

6. Nákupní koš máte pod kontrolou

 

Další výhodou online nákupu potravin na Rohlik.cz je to, že má zákazník obsah a hodnotu svého nákupního koše neustále pod kontrolou. Může tak snadno plánovat a upravovat nákupní seznam podle svého aktuálního rozpočtu. 
 

 

I v současné době plné nových výzev náš cíl zůstává stejný: neustoupit ani o píď ze svého standardu božího jídla a boží služby pro každého.

 

No vyzkoušejte sami!