Moddia Toaletní papír 3vrstvý, 10 ks

260 m
Skvělá cena
99,90 Kč 0,38 Kč/m
Země původu: Německo,

RULIČKY DO RUČKY

S naším toaleťákem šetrným k přírodě si jen tak někdo nezadá. Kromě skvělého materiálu má delší návin než ostatní, takže dostanete víc papíru za míň peněz.

Moddia bílý toaletní papír třívrstvý. Balení obsahuje 10 rolí s celkovým návinem 260 m. 

Prostřední vrstva je vyrobena ze 100 % z recyklovaných vláken a vnější vrstvy jsou vyrobeny ze 100 % z čisté celulózy. Papír splňuje nároky na savost a odolnost.

Obaly jsou 100% recyklovatelné a jsou ze 30 % vyrobeny z recyklovaného plastu. Barevný potisk je bez minerálních olejů. 

Prostě skvělé! Říkáme YES našemu Moddia toaletnímu papíru.

O Moddia...

Nákup vysoce kvalitních produktů nemusí nutně znamenat, že vám to naruší rozpočet. Zdárným příkladem toho je právě značka Moddia. Není to jen tak ledajaká značka papírové hygieny. Její kouzlo spočívá v kombinaci skvělé ceny, kvality a udržitelnosti, kterou si prostě zamilujete.

A ještě jedna zajímavost – věděli jste, že naše značky Miil, Ubomi, Moddia, Dacello, Pappudia, Maso!, Sutcha a Fjoru jsou členy jedné "domácnosti" Rohlik Group? Nevěděli jste? Pak nevíte, co vám chybí! Měli byste to zkusit - doporučuje 100 ze 100 rohlíků.

O výrobci 

WEPA Group je evropská rodinná firma, která se specializuje na výrobu a distribuci hygienického papíru vyráběného udržitelným způsobem. V sortimentu jsou hygienické výrobky, jako je toaletní papír, papírové ručníky, kapesníky a ubrousky. Společnost je jedním ze tří největších evropských výrobců, kteří dominují trhu v oblasti výroby hygienického papíru z recyklovaných vláken a stojí také za udržitelnými a pracovními hygienickými řešeními, která se používají například ve veřejných toaletách, v průmyslu, kancelářích nebo zdravotnických zařízeních.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

WEPA Deutschland GmbH & Co. KG
Roenkhauser Straße 26,
D-59757 Arnsberg
Německo