Farmářské produkty za cenu velkoprodukce

Co byste řekli na to, pochutnat si na výborných farmářských produktech, ale za cenu běžných potravin? Na Rohlíku si myslíme, že poctivým produktům z farmy se prostě vyplatí přijít na chuť. A aby si ty farmářské dobroty mohl dopřát opravdu každý, celé léto u nás najdete produkty od farmářů a malých dodavatelů za cenu jejich bratránků z velkoprodukce. Těšit se můžete na mléčné dobroty, kvalitní maso a ryby a tu nejčerstvější zeleninu a ovoce z českých polí. Tak co říkáte, vydáte se s námi do farmářského ráje za (ne)obyčejné ceny?  

No a uznejte –⁠ kdo by kupoval obyčejné potraviny, když může mít poctivého farmáře za úplně stejnou cenu?

Dejte si radši čerstvé, zdravé a s láskou vyrobené kousky od českých farmářů. Svoje řemeslo i poslání totiž milují a láska přeci prochází žaludkem, ne?

No řekněte sami. Na co máte větší chuť?

A V ČEM JSOU FARMÁŘSKÉ VÝROBKY LEPŠÍ? 

Farmáři s produkty nakládají s láskou a péčí. Zvířata mají dostatečný prostor k žití, kvalitní krmivo i volné výběhy. Nejsou hnána k tomu, aby rostla co nejrychleji, a proto nepotřebují být stimulována k růstu pomocí hormonů a antibiotik.

Při pěstování ovoce, zeleniny obilí a jiných rostlin nejsou používány chemické postřiky, hnojiva, herbicidy, fungicidy ani jiné chemické produkty.

To vše zajišťuje násobně lepší chuť farmářských produktů než těch, které jsou vyrobeny velkovýrobními procesy. Farmářské maso je pevnější, šťavnatější a chuťově výraznější i bez zásadnějšího dochucování, farmářský jogurt je hustý a plný mléčné chuti, lokální sezónní rajčata jsou tak chutná, sladká a voňavá, že v porovnání s konvenčně vypěstovanými rajčety ze supermarketu je nelze ani porovnávat.