Farmářské produkty za cenu velkoprodukce

Co byste řekli na to, pochutnat si na výborných farmářských produktech, ale za cenu běžných potravin? Na Rohlíku si myslíme, že poctivým produktům z farmy se prostě vyplatí přijít na chuť. A aby si ty farmářské dobroty mohl dopřát opravdu každý, celé léto u nás najdete produkty od farmářů a malých dodavatelů za cenu jejich bratránků z velkoprodukce. Těšit se můžete na mléčné dobroty, kvalitní maso a ryby a tu nejčerstvější zeleninu a ovoce z českých polí. Tak co říkáte, vydáte se s námi do farmářského ráje za (ne)obyčejné ceny?  

No a uznejte –⁠ kdo by kupoval obyčejné potraviny, když může mít poctivého farmáře za úplně stejnou cenu?

Dejte si radši čerstvé, zdravé a s láskou vyrobené kousky od českých farmářů. Svoje řemeslo i poslání totiž milují a láska přeci prochází žaludkem, ne?

No řekněte sami. Na co máte větší chuť?

 

A V ČEM JSOU FARMÁŘSKÉ VÝROBKY LEPŠÍ? 

Farmáři s produkty nakládají s láskou a péčí. Zvířata mají dostatečný prostor k žití, kvalitní krmivo i volné výběhy. Nejsou hnána k tomu, aby rostla co nejrychleji, a proto nepotřebují být stimulována k růstu pomocí hormonů a antibiotik.

Při pěstování ovoce, zeleniny obilí a jiných rostlin nejsou používány chemické postřiky, hnojiva, herbicidy, fungicidy ani jiné chemické produkty.

To vše zajišťuje násobně lepší chuť farmářských produktů než těch, které jsou vyrobeny velkovýrobními procesy. Farmářské maso je pevnější, šťavnatější a chuťově výraznější i bez zásadnějšího dochucování, farmářský jogurt je hustý a plný mléčné chuti, lokální sezónní rajčata jsou tak chutná, sladká a voňavá, že v porovnání s konvenčně vypěstovanými rajčety ze supermarketu je nelze ani porovnávat.

 

divider

V ČEM SPOČÍVÁ NAŠE TAJEMSTVÍ?

 

LOKÁLNÍ FARMÁŘI 

Na výběru našich farmářů si dáváme opravdu záležet. Proto se vám na stůl vždy dostane to nejlepší a nejčerstvější, co ty naše zlaté české ručičky vypěstují a odchovají. Proč totiž dovážet potraviny stovky kilometrů, když nám v Česku roste v sezóně úžasná lokální úroda a maso i mléčné produkty jsou jedny z nejchutnějších?

Podporujte s námi lokální farmáře, kteří dávají do svých produktů lásku a dodávají nám jí do Rohlíku jen pár hodin po sklizni.

 

UNIKÁTNÍ DOPRAVNÍ ŘETĚZEC OVOCE A ZELENINY

Jak funguje doprava ovoce a zeleniny na Rohlíku

ČERSTVĚ SKLIZENO: Z POLE ROVNOU NA STŮL UŽ ZA 6 HODIN

 

Jak funguje doprava v běžném supermarketu

 

TOHLE LÉTO TO JDE NA NÁS

Ačkoliv ceny potravin jsou spíše na vzestupu, my jsme se letošní léto rozhodli jít s cenami farmářských potravin proklatě nízko.
Celé léto tak na Rohlíku seženete vybrané farmářské potraviny za cenu těch z velkoprodukce. A kdo by kupoval obyčejné, když může mít farmářské, viďte?