Van Der Mey American Wood Smoked Bacon (Prvotřídní americká slanina dřevem uzená)

200 g
Prémiová kvalita
79,90 Kč 399,50 Kč/kg
Země původu: Holandsko,

Popis produktu

Prorostlá slanina na americký způsob.

Je to nejběžnější druh slaniny v Severní Americe, který je velmi populární pro svoji silnou příchuť. Tradiční produkt vyráběný starým způsobem, nakrájený na plátky a uzený bukovým dřevem. 

Salát, Bacon, Jíst, Chuť K Jídlu, Raketa, Kozí Sýr

Použití

Vhodná jako obloha na pečivo, pro přípravu studených obložených mís či salátů. Využít ji však můžete i pro tepelné zpracování.

Předehřejte malé množství oleje či másla na pánvi na střední teplotu. Vyjměte slaninu z obalu, umístěte na pánev a občas otočte. Bude-li to nezbytné, snižte teplotu. Před podáváním se ujistěte, že je slanina dokonale propečená.

O výrobce

J.G. van der Mey Group Meat Products je rodinný podnik s dlouholetou tradicí, který se specializuje na výrobu šunkových a slaninových výrobků pro zpracovatelský průmysl, maloobchod a velkoobchod. Jejich inovativní přístup k výrobě výrobků a jejich pokročilé výrobní procesy splňují všechny požadavky jejich zákazníků, přičemž neustále dodržují vysoké standardy kvality a hygieny. 

Skladování

Udržujte v chladu při teplotě menší než 4°C, po otevření spotřebujte do 3 dnů.

Výrobce

J.G. van der Mey BV
Jagtlustkade 24
2171 AG Sassenheim
Nizozemsko

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 27 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 5 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1116 kJ/269 kcal
Tuky22.9 g
z toho nasycené mastné kyseliny8.9 g
Sacharidy0.9 g
z toho cukry0.4 g
Bílkoviny4.8 g
Sůl2.3 g
Vláknina0 g