Světničkové kuře křidýlka

cca 500 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 6 DNŮ

Denní kontrola cenOd českého farmáře

cca

 60,00 Kč 119,90 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Maso pochází z drůbeže, které vyrostlo na Moravě. Kuřata byla krmena pouze krmivem bez přidaných látek urychlující růst. Maso je chlazeno v moderním systému bez použití vody.

Světničkové kuře představuje privátní značku, jejímž majitelem je Sklizeno, a pod kterou Vám je nabízeno kvalitní kuřecí maso s transparentním původem z konvenčního chovu.

Použití

Kuřecí křídýlka přijdou vhod při posezení s přáteli nebo při sledování sportovních přenosů. Výtečně chutnají vypečená a pikantně okořeněná.

Nechte se inspirovat recepty od Romana Vaňka! Kuřecí křidélka můžete využít v receptu na smažená kuřecí křídla v omáčce teriyakismažená kuřecí křídla ve sladké chilli omáčce nebo smažená kuřecí křídla.

O výrobci

Společnost RACIOLA Uherský Brod, s.r.o. zabývá zpracováním drůbeže, výrobou a prodejem drůbežích specialit. Je vlastněna společností LUKROM, ze které je zajišťován pravidelný tok živé drůbeže.

Skladování

Skladujte při -2–4 °C, po vybalení spotřebujte do 24 hodin. Důkladně tepelně upravte.

Výrobce

Raciola Uherský Brod, s.r.o.
Pod Valy 221
688 01, Uherský Brod

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 6 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.