Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Farmářské produkty za nejlepší cenu👨‍🌾💚

Pěstujete si lásku k poctivým surovinám? Skvěle! Naši lokální farmáři a farmářky jsou už v plné polní! Během léta vám budeme každý týden servírovat ty nejlepší produkty od českých pěstitelů a chovatelů, ovšem za cenu velkoprodukce. No uznejte, kdo by kupoval potraviny v supermarketu, když může mít poctivé farmářské dobroty za úplně stejnou cenu? Nejširší nabídka farmářských produktů v ČR čeká jenom na vás.

A V ČEM JSOU FARMÁŘSKÉ VÝROBKY LEPŠÍ? 

Farmáři s produkty nakládají s láskou a péčí. Například zvířata mají dostatečný prostor k žití, kvalitní krmivo i volné výběhy. Nejsou hnána k tomu, aby rostla co nejrychleji, a proto nepotřebují být stimulována k růstu pomocí hormonů a antibiotik.

To vše zajišťuje násobně lepší chuť farmářských produktů než těch, které jsou vyrobeny velkovýrobními procesy. Farmářské maso je pevnějšíšťavnatější a chuťově výraznější i bez zásadnějšího dochucování, farmářský jogurt je hustý a plný mléčné chuti, lokální sezónní rajčata jsou tak chutná, sladká a voňavá, že v porovnání s konvenčně vypěstovanými rajčaty ze supermarketu je nelze ani porovnávat.

A navíc - ty nejlepší produkty od českých pěstitelů a chovatelů na Rohlíku seženete od tohoto týdne za cenu velkoprodukce!

Pojďte se s námi podívat rovnou na ty nejlepší kousky od vyhlášených farmářů a řezníků z celého Česka. Co teď na Rohlíku nejvíc letí? Farmářské kuře z Červeného Hrádku, které je krmeno až 40 dní a má větší životní prostor oproti konvenčnímu chovu. Nepřehlédněte ani luxusní maso z Qualiva, za kterým nestojí žádný trik, jen náležitá péče o každé zvíře, respekt k jeho potřebám a špičková švýcarská metoda krmení a chovu na ekologické bázi. A ty ceny? Vůbec nejsou mastné!