Jablka červená výběrová, karton

3 kg
139,90 Kč 46,63 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

5000+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Česká republika,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Česká, výběrová, sladká a voňavá jablka odrůd Gala, Jonagold, Braeburn, Rubín (odrůda je závislá na období v sezóně - vždy se snažíme vybírat tu nejchutnější odrůdu pro dané období v roce). Velikost plodů je střední. 

Upozorňujeme, že foto designu obalu kartonu jablek na produktové fotografii je ilustrační a nelze garantovat, že obdržíte pokaždé v nákupu tento stejný design kartonu. Jablka odebirame od více tuzemských farmářů,  vždy se ale snažíme dodávat tu nejlepší kvalitu. 

Použití

Jablka se konzumují především čerstvá. Výborná jsou jako odpolední zdravá svačinka. Hodí se např. do moučníků, koláčů, marmelád či džemů. Jablečná kaše či pyré je velmi oblíbené u malých dětí. Jablka jsou také vynikajícím doplňkem např. při přípravě drůbeže.

Nechte se inspirovat recepty od Romana Vaňka! Jablka můžete využít například v receptu na salát z jablka, květáku a modrého sýračokoládová buchta s jablky krevetový koktejl s jablky a limetouvepřové kotlety s jablky a brusinkami nebo okurkový salát s jablky a jogurtem.

Skladování

Skladujte v chladu a temnu. Nebo v chladničce při teplotě 8–12 °C.

Složení

I. jakost
Kalibr 70+