Farmářské kuře z Hrádku celé

cca 1,6 kg
Od českého farmářePrémiová kvalita

cca

 240,00 Kč 149,90 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Prémiové drůbeží maso z Hrádku, které vás zaujme svojí výbornou chutí kvalitou

Kuře chované na české farmě v obci Velká u Kamýku nad Vltavou. Jedná se o nadstandardní chov na podestýlce ze slámy, s delším dobem výkrmu min. 40 dní, o 25 % větší životním prostorem oproti konvenčnímu chovu kuřat, výrazně komfortnějšímu přístupu ke krmení a vodě. Kuře je krmeno čistě českým krmením a nejsou jim podávána preventivní antibiotika. Takto chované kuře má pevnější svalovinu a lepší chuť.

Použití

Kuře je vhodné nejenom na pečení v celku, ale i k rozporcování. Jednotlivé části kuřete můžete použít na přípravu hlavních jídel, ze skeletu a křídel lze připravit domácí drůbeží vývar.

Nechte se inspirovat recepty od Romana Vaňka! Kuře můžete využít v receptech na pečené kuřeindické kuřekuře s rajčaty a olivami nebo třeba i na kuře z jednoho hrnce. Z polévek můžete zkusit například tradiční kuřecí vývar, exotickou kuřecí kokosovou polévku a kuřecí kari polévku či z krémů kuřecí krémovou polévku. Více receptů naleznete přímo v sekci drůbež v kategorii chef.

Skladování

Uchovávejte při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

1. kuřecí farma s.r.o. 
Na Červeném Hrádku 793
Sedlčany, 264 01

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 4 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.