Farmářské kuře z Hrádku celé

cca 1,6 kg
Od českého farmářePrémiová kvalitaZachraň mě za 252,32 Kč
cca 304,00 Kč 189,90 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Prémiové drůbeží maso z Hrádku, které vás zaujme svojí výbornou chutí kvalitou

Důležitým aspektem je fakt, že kuřata jsou chována eticky. Vy si je tak můžete koupit s vědomím, že měla mnohem delší a kvalitnější život než ta z běžných velkochovů. 

I díky investici Rohlíku je Kuře z Hrádku chováno za nadstandardních podmínek s dobou výkrmu 56 až 70 dní. Světelný režim je upraven do režimu den a noc, který dovoluje rozložení příjmu krmiva a spánku. Dostatek prostoru, který je o 100 % větší než v konvenčním chovu, dovoluje kuřatům dostatečný pohyb po celé hale. Přirozeným pohybem kuřata dosáhnou kvalitního osvalení, což se pozitivně projeví na struktuře masa a nezaměnitelné chuti.

Krmivo obsahuje pouze obilniny - pšenici, ječmen a kukuřici a nepoužívají se GMO upravené druhy. Chováno exkluzivně pro Sklizeno a Rohlik.cz.

Použití

Kuře je vhodné nejenom na pečení v celku, ale i k rozporcování. Jednotlivé části kuřete můžete použít na přípravu hlavních jídel, ze skeletu a křídel lze připravit domácí drůbeží vývar.

Nechte se inspirovat recepty od Romana Vaňka! Kuře můžete využít v receptech na pečené kuřeindické kuřekuře s rajčaty a olivami nebo třeba i na kuře z jednoho hrnce. Z polévek můžete zkusit například tradiční kuřecí vývar, exotickou kuřecí kokosovou polévku a kuřecí kari polévku či z krémů kuřecí krémovou polévku. Více receptů naleznete přímo v sekci drůbež v kategorii chef.

Skladování

Uchovávejte při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

1. kuřecí farma s.r.o. 
Na Červeném Hrádku 793
Sedlčany, 264 01