Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Největší výběr klobásek na gril! 🌭🔥

Grilovat bez masa jde, ale na rovinu: asi to nebude váš případ, že? Na Rohlíku najdete ty nejlepší klobásky od českých mistrů řezníků jako je Naše Maso nebo Qualivo, které svou chutí a kvalitou nemají srovnání. Nebojte se ale sáhnout ani po zahraničních lahůdkách. Z těch vám doporučíme italské uzeniny Morbidi. Ke grilovaným klobáskám patří i chléb z řemeslných pekáren, lahodné omáčky a pěkně vychlazené pivo.

Nejlepší klobásky na gril od pánů řezníků koupíte na Rohlíku – to je bez debat. Máme totiž ten nejširší výběr z celé České republiky. Pochutnáte si na uzeninách od Naše Maso nebo Qualivo z farmy v Choťovicích, kde dohlížejí na tu nejvyšší kvalitu zpracování masa. Chcete vyzkoušet něco exotičtějšího? Exkluzivně na Rohlíku koupíte delikátní salsicci od italských matadorů Morbidi, kteří se svému řemeslu věnují už od roku 1925. A to vše za skvělé ceny.