Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Hoď to na gril! 🥩

 

Zdar z grilu! Ve spolupráci s Big Green Egg jsme si pro vás připravili speciální grilovací seriál. Během celého léta vám naservírujeme 12 dílů plných inspirace, v režii dvou hlavních grilmasterů Jana Horkého a Davida Valíčka. V každém díle představíme speciálního hosta, který vám ukáže své nejlepší triky a fígle. Už teď si na vás brousí nože Issac Starobin z Manifesta nebo Hugo Hromas. Všechna videa budeme postupně nahrávat sem i na naše sociální sítě. Navíc pro vás s Big Green Egg chystáme super soutěž, ale tu si ještě chvilku necháme pod pokličkou. Tak mějte oči na šťopkách!

 

Videa spolu se surovinami a recepty najdete samozřejmě na Rohlíku!

CELÝ GRILOVACÍ SERIÁL NAJDETE NA JEDNOM MÍSTĚ!

6. EPIZODA - VEPŘOVÉ
 

Vepřové na grilovačce nesmí chybět! V dnešním díle si připravíme konfitované a šťavnaté kotletky z vepříka na bylinkovém máslegrilovanými baby brambůrky a farmářským chřestem. To, je dnešní úkol našich dvou pit masterů Honzy a Davida. U vepříků zůstaneme i v dnešním Gril Tipu, kde vám Jakub Horák ukáže rychlý recept na japonský street food Yakisoba se smaženými nudlemi a šťavnatou krkovicí, připravený na grilu Big Green Egg.

 

Tak upalujte kouknout na další díl, všechny recepty najdete samozřejmě pod videem níže!