Gillette Venus ComfortGlide Breeze Náhradní hlavice

4 ks
 509,90 Kč 127,48 Kč/ks
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Dopřejte své pokožce komfortní péči hlavic k dámskému holicímu strojku ComfortGlide Breeze s vůní frézie.

Flexibilní zvlhčující pásky uvolňují lehká tělová másla, která umožňují hladký skluz holicího strojku po pokožce. Tři břity zajišťují hladké oholení a zanechávají pokožku nádherně hebkou.

Náhradní hlavice k dámskému holicímu strojku se 3 břity kopírujícími křivky těla. Má pásky s gelem na holení, takže jedním tahem nanese pěnu i oholí. Nepotřebujete gel na holení, stačí namočit a oholit. 

Použití

Holicí strojek namočte, aby se aktivovaly zvlhčující pásky, které začnou na pokožce vytvářet lehkou pěnu s obsahem pečujících látek. Pro nejlepší výsledky zavěste holicí strojek ve sprše do držáku, aby mohl do dalšího použití uschnout. Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky opotřebují nebo se otupí břity.

O výrobci

The Procter & Gamble Company je americký koncern podnikající především v oblasti drogistického zboží. P&G svými značkami působí v deseti segmentech spotřebního zboží od dětských plen, přes prací prášky, dámské hygienické potřeby, vlasovou péči, holící potřeby až po zubní hygienu a zdravotnické potřeby. Mezi nejznámější značky patří Pampers, Tide, Ariel, Always, Head & Shoulders, Old Spice, Pantene, Braun Gillette, Venus, Vicks a Oral B.

Skladování

Skladujte v suchu a nevystavujte vysokým teplotám. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce

The Procter & Gamble Company,
Procter and Gamble Plz
Cincinnati, OH 45202
Spojené státy americké