Parodontax Herbal Fresh Zubní pasta na paradentózu

75 ml
Doporučujeme
119,90 Kč 1 598,67 Kč/l
Země původu: Slovenská republika,

Pomáhá zastavit a předcházet problémům s dásněmi. Zdravé dásně jsou základem silných zubů.

Zubní pasta Parodontax Herbal pomáhá odstraňovat zubní plak, který je hlavní příčinu krvácení dásní. Má unikání příchuť, která je kombinací zázvorového extraktu, eukalyptu a máty pro pocit čistoty a svěžesti. 

Odstraňuje více zubního plaku po profesionálním čištění zubů a při čištění zubů 2x denně než jiná zubní pasta bez hydrogenuhličitanu sodného (1100 ppm F ve formě fluoridu sodného). RH02434 Clinical Summary Report.

Zubní pasty parodontax jsou zdravotnické prostředky. Při krvácení z dásní a problémech s dásněmi konzultujte svého zubního nebo ošetřujícího lékaře.

Použití

Vždy postupujte podle návodu na obale. Zuby si čistěte dvakrát denně, ne více než třikrát denně. Omezte spolknutí pasty na minimum, vždy ji vyplivněte. Pokud dojde k podráždění, přestaňte používat.

O výrobci

GSK je jedna z největších farmaceutických společností na světě. Zabývá se výzkumem, vývojem, výrobou a prodejem léčivých přípravků a patří mezi přední světové inovátory v tomto oboru. Hlavním posláním společnosti GSK je zlepšit kvalitu lidského života tím, že umožní lidem být aktivnější, cítit se lépe a žít déle.

Upozornění

Nevhodné pro děti. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek neobsahuje fluorid. Dlouhodobé používání konzultujte s lékařem. 

Skladování

Uchovávejte v suchu a při pokojové teplotě.

Výrobce

GSK
Hvězdova 1734/2c
140 00  Praha 4
Česká republika

 

Složení

Sodium Bicarbonate, Aqua, Glycerin, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Xanthan Gum, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Fluoride, Sdoium Saccharin, Titanium Dioxide, Steviol Gylcosides, Limonene, CI 77492, CI74160