

Alnatura
Alnatura Peanut purée
250 gDelivery within 60 minutes
AI Summary
Alnatura Peanut purée in organic quality is a fantastic choice for your kitchen. This German product is made with gentle processing of ingredients, and by purchasing it, you also support the development of ecological farming and better animal welfare. The practical 250g pack offers a versatile purée with countless uses, perfect for oatmeal or sauces.
Is this result useful?
Xtra price:
CZK 125.91
Country:
Germany,Arašídový krém v BIO kvalitě.
Značka Alnatura je zárukou vysoké kvality. Produkty jsou vyrobeny šetrným zpracováním surovin a se zodpovědným přístupem k životnímu prostředí. Nákupem těchto výrobků navíc podpoříte rozvoj ekologického zemědělství a lepší životní podmínky zvířat.
Použití
Arašídový krém má v kuchyni nespočet využití, můžete ho např. přidat do ovesné kaše nebo ho použít při přípravě různých krémů či omáček.
O výrobci
Alnatura GmbH je německá společnost, která byla založena roku 1984. Podnik se zaměřuje především na výrobu organických produktů. Všechny použité přísady pocházejí z ekologického zemědělství. Mnoho výrobků Alnatura navíc nese pečeť organického sdružení, jako je Bioland, Demeter nebo Naturland. Jejich směrnice jsou komplexnější a přísnější než zákonné požadavky.

Skladování
Skladujte v suchu a chraňte před teplem.
Výrobce
Alnatura GmbH
Darmstädter Str. 63
64404 Bickenbach
Německo
Composition
| Arašídy |
| Arašídy pražené |
Nutritional values per 100 g
| Energy value | 2610 kJ/630 kCal |
| Fats | 52 g |
| including saturated fatty acids | 9.8 g |
| Carbohydrates | 11 g |
| including sugars | 5.4 g |
| Protein | 26 g |
| Salt | 0.03 g |
| Fibre | 7.1 g |
Allergens
| Peanuts |
| May contain traces of: |
| Milk |
| Tree nuts |
| Sesame seeds |
| Lupin |