Mlékárna Ohaře Tvaroh tučný

240 g
Od českého farmáře
38,90 Kč 162,08 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Česká republika,

Exkluzivní tučný tvaroh z bezstresového mléka z obce Ohaře.

Tento tučný tvaroh je pasterován šetrnou metodou při teplotě 72 °C.

Je vyráběn tradičními postupy, tvarohu je dopřán čas na zrání a následně je stáčen do tkaninových pytlů k odkapání syrovátky. Do obalů je přendáván ručně, takže nedojde k narušení struktury ve strojích. Nejsou použita žádná zahušťovadla ani modifikované škroby. Tučný tvaroh z obce Ohaře získal dokonce ocenění Regionální potravina již v roce 2018!

O výrobci

V roce 2016 se Mlékárna Ohaře rozhodla i přes nízké ceny mléka postavit nový, moderní kravín s vlastní mlékárnou, kde by bylo možné zužitkovat prvotřídní mléko, které doposud produkovali a prodávali do velkých mlékáren. Po dlouholetých zkušenostech v zemědělství a sběru poznatků ze stájí po celém světě, navrhli a postavili takový kravín, který disponuje všemi moderními prvky. Mezi ty patří robotické dojení a krmení, meteorologická stanice, která reguluje klima ve stáji, rozbor mléka při každém dojení, měření přežvykování a pohybu zvířat. Nyní má Mlékárna Ohaře nejmodernější kravín v celé Evropě. 

Skladování

Skladujte při teplotě od 2–8 °C.

Výrobce

Mlékárna Ohaře
Ohaře 160
281 30, Ohaře
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 3 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.