Sutcha

Sutcha Rib eye steak Argentina

ca. 270 g

4 DAYS AVERAGE FRESHNESS

Premium qualityMatured meatSave me for CZK 204.61

ca.

 CZK 259.00 CZK 949.90 /kg

Delivery within 60 minutes

300+ customers buy regularly

Country: Argentina,
Did you know?
Local production and undeniable freshness

Every day, we source locally for the freshest groceries you can trust.

Rib eye steaky jsou krájeny přímo z oblasti hrudníku zvířete - dorsum. Jsou sice o něco tučnější než ostatní steaky, ale chuť je bohatší než u jiných steaků. Ribeye je jeden z nejlepších druhů grilovacích steaků, který pomáhá vyniknout svou silnou a lahodnou chutí.

  • Zabaleno: ve vakuu
  • Mokré zrání: minimálně 60 dnů

Argentinské hovězí si vysloužilo pověst jednoho z nejlepších na světě. Je všeobecně známo, že je nesrovnatelně jemné a bohatě ochucené, i když se málokdy dochucuje něčím jiným než solí. 

Proč je argentinské hovězí tak výjimečné?

Když Španělé v 16. století poprvé přivezli do Argentiny dobytek, musel si tam připadat jak v ráji. Prérie je zdánlivě nekonečná a většinou plochá, s vlhkým a mírným podnebím, které je ideální pro chování dobytka. Mnoha plemenům dobytka (např. Angus nebo Hereford) zavedeným do Argentiny se dařilo v pampách, kde se šťastně a často pásly, a získali tak chutnější a výživnější hovězí maso

Zvířata byla krmena až 100 dní vysoce kalorickým zrnem, aby se dosáhlo optimálního pronikání intramuskulárního tuku nazývaného mramorování. Tento proces krmení vede k velmi vysoké šťavnatosti masa požadované milovníky hovězího masa.

O Sutcha...

Milujete maso? Sutcha vám přináší nejširší výběr nejlepších kusů hovězího z celého světa, který je k dispozici po celý rok. A tím to nekončí – Sutcha nabízí tento druh masa za skvělou cenu, takže si konečně můžete vychutnat lahodné hovězí flat iron nebo chuck tender, kdykoli budete chtít.

Naši profesionální řezníci vám ho ručně naporcují a profesionálně zabalí, abyste si mohli užívat luxusu čerstvého chlazeného masa, které vám dovezeme až k vašim dveřím.

Prostě skvělé! Říkáme YES našemu Sutcha Ribeye steak Argentina!

A ještě jedna zajímavost - věděli jste, že naše značky Miil, Ubomi, Moddia, Dacello, Pappudia, Maso! a Sutcha jsou členy jedné "domácnosti" Rohlik YES Mania, která zaručuje skvělou kvalitu produktů za skvělou cenu? Nevěděli jste? Pak nevíte, o co přicházíte! Měli byste to zkusit - doporučuje 100 ze 100 rohlíků. Zde najdete všechny produkty YES Mania.

Použití

Argentinské steaky se obvykle připravují al asador (na rožni nad otevřeným ohněm) nebo na grilu (na zakrytém železném grilu). Pečte je pomalu nad dřevem nebo briketami z dřevěného uhlí. Doporučujeme maso připravovat stranou hlavního žáru, aby s rostoucí vnitřní teplotou pomalu získalo úžasnou kouřovou chuť. Argentinský steak zůstane konzistentní po celou dobu, propeče se rovnoměrně, a nakonec lze krájet i lžící. Na závěr stačí pak jen lehce posypat solí a doplnit jednoduchými přílohami: hranolkami, salsou criolla a omáčkou chimichurri. 

O výrobci

Česká společnost Velká Pecka byla založena v roce 2014 Tomášem Čuprem. Provozuje on-line supermarket Rohlik.cz, který je jedničkou na českém trhu. Vlastní řeznictví v Brně a výrobnu na delikatesy, sladkou a studenou kuchyni v Praze.

Skladování

Uchovávejte při teplotě od 0–4 °C. 

Výrobce

Velká Pecka s.r.o.
Karolinská 654/2
186 00 Praha 8, Karlín
Česká republika

Durability

Average durability from the time of delivery: 4 days.

Guaranteed minimum durability from the time of delivery: 3 days.If the minimum durability is lower, please contact us and ask for a refund. Not applicable to items from the Save the Food section.

Composition

Hovězí maso