Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Via Delicia Jelení paštika

130 g
Od českého farmáře
119,90 Kč 922,31 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Jelení paštika s brusinkami od značky Via Delicia.

Tato chuťově výrazná paštika z naloženého jeleního masa a brusinek je skutečnou lahůdkou pro znalce a milovníky zvěřinových specialit.

Paštika je vyrobena řemeslným způsobem, z kvalitních surovin. Nenajdete v nich žádné konzervanty ani barviva. Jistě oceníte vysoký podíl ruční práce.

Použití

Nejlépe paštika chutná s čerstvým domácím chlebem.

O výrobci

Firma vyrábí poctivé zavařeniny a masové delikatesy způsobem, jaký znali již naši předkové za první republiky. Na počátku založení značky Via Delicia byl nález staré knihy z roku 1925 o zavařování, s pečlivými zápisky původní majitelky - zřejmě hospodyně ze statku. Některé recepty si ponechali v původní podobě, jiné mírně upravili a na dalších ještě pracují a dolazují je.

Aby byly výrobky co nejvíce autentické, rozhodli se používat i tradiční zavařovací sklo zn. Weck. Značka Via Delicia si zakládá i na složení výrobků, proto v nich nenajdete žádné konzervanty.

Skladování

Skladujte v temnu při teplotě do 30°C. Otevřené skladujte v chladu, spotřebujte do 3 dnů.

Výrobce

Via Delicia
Leštinská 2443/30
789 01 Zábřeh

 

 

 

Složení

Jelení maso51 %
Vepřové maso
Zelenina
Cibule
Mrkev
Celer
Červené víno
Brusinky3 %
Cukr
Koření
Jedlá sůl

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1164 kJ/281 kcal
Tuky24 g
z toho nasycené mastné kyseliny2.8 g
Sacharidy3.7 g
z toho cukry3.7 g
Bílkoviny14 g
Sůl1.1 g
Vláknina0 g