Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Klub Rohlík bez bariér 💚

Běhání po obchodech a nošení těžkých tašek odzvonilo! S námi jde totiž nakupování úplně bez starostí v každém věku. Klub Rohlík bez bariér je tu pro všechny starší 65 let nebo držitele ZTP, TP nebo ZTP/P. Ať už se chcete stát členy vy sami, nebo chcete ulevit svým rodičům či prarodičům, přidejte se k nám. Nákupy objednáte snadno online i po telefonu, registrace nic nestojí a dopravu až ke dveřím budete mít úplně zdarma. Těšit se navíc můžete na spoustu slev jen a jen pro vás, nebo na produkty z BENU lékárny!

Výhody klubu Rohlík bez bariér

Chcete pomoci s registrací nebo si objednat po telefonu?

Zavolejte nám na bezplatnou zákaznickou linku 800 730 740.

Jak se stát členem Rohlík bez bariér?

Není to vůbec nic složitého, vše zvládnete raz dva (tři). Stačí se jen zaregistrovat na Rohlíku a pak zavolat na naši zákaznickou linku, kde vám se vším poradí náš skvělý tým zákaznické podpory. A toť vše, pak už můžete s radostí nakupovat, co hrdlo ráčí.

Účet na Rohlíku

 

Nejdříve je potřeba zaregistrovat se na Rohlik.cz. To zvládnete jednoduše online nebo na naší bezplatné lince 800 730 740, kde vám se vším pomůžeme. Stačí si jen připravit tyto informace: jméno, adresa, telefonní číslo a e-mailová adresa (pokud ji máte).

Registrace do Rohlík bez bariér

 

Účet na Rohlíku jste hravě zvládli? Tak teď stačí jen zavolat na linku 800 730 740, kde vás zaregistrujeme do klubu Rohlík bez bariér.