Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Rohlík pomáhá farmářum!

Hlavními hodnotami Rohlíku jsou perfektní, rychlá služba zákazníkům a boží jídlo. Proto si moc vážíme všech našich dodavatelů, kteří svou práci dělají poctivě a s láskou! Dobře totiž víme, že čerstvé produkci českých farmářů se nic nevyrovná. A vědí to i naši zákazníci. Naším cílem je, aby podíl českých produktů v našem sortimentu trvale rostl, cesta z farmy ke dveřím našeho zákazníka byla co nejkratší a kvalita vždy stála na prvním místě. Pokud je vám takový přístup povědomý, zřejmě už jste našimi dodavateli nebo se jimi můžete jednoduše stát!

 

Víme, že v této době je těžké se na trhu uchytit. Velké podniky často zastiňují ty menší, ale většinou je to kvantita na úkor kvality. Malí, lokální dodavatelé pak na tuto konkurenci z různých důvodů nestačí. Právě proto je tady Rohlík!

 

Všem naším stávajícím i novým partnerům nabízíme program, v němž si mohou vybrat podporu, jež potřebují. A to od jednoduché smlouvy přes zrychlení plateb, marketingovou podporu až po další podpůrné služby. Budeme se moc těšit, že vaše zboží budeme moci pyšně nabízet našim zákazníkům!

 

JAK VÁM MŮŽEME POMOCI

SPLATNOST DO 3 DNŮ

 

Nastávají situace, kdy potřebujete rychleji dostupné finanční prostředky. Ve spolupráci s Platební institucí Roger vám umožníme zkrátit splatnost faktur a dostat zaplaceno do 3 dnů. Pro hladší platební styk pracujeme formou elektronické formy sdílení faktur. Stejně tak jednoduchá je práce s doklady, kdy všechny objednávky i faktury vyřídíte rychle, pohodlně a bez papíru na webovém EDI portálu. Okamžitě se tak např. dozvíte, že jsme zpracovali vaší fakturu.

ČTVRT MILIONU NA  MARKETING PRO VAŠI ZNAČKU 

 

Rádi vám pomůžeme se zajištěním marketingové podpory. Ať už se jedná o vytvoření kvalitních fotografií, loga, videa nebo dalších věcí, co posunou vaši značku kupředu. Jsou to sice maličkosti, ale mají velký význam a v prosperitě podnikání mohou obrovsky pomoci, věřte nám! :-) Podpoříme vás a váš podnikatelský příběh na sociálních médiích a na komunikačních bannerech v našem e-shopu Rohlik.cz.

 

K tomu, abyste se zákazníkům dostali do povědomí, máme pro každého farmáře vyhrazený budget až do výše čtvrt milionu korun. Do podpory českých farmářů totiž rádi investujeme.

CHYTRÁ LOGISTIKA A UDRŽITELNÉ OBALY 

 

Co do logistiky, můžete se na nás spolehnout! Naši partneři jsou totiž experti v přepravě potravin a umí zajistit dopravu za těch nejlepších podmínek, aby nedošlo ke kvalitativním škodám. Farmářské produkty se díky tomu převážejí ve vhodných dopravních prostředcích a při požadované teplotě přímo z výroby až do skladů Rohlíku. Díky promyšlenému logistickému řetězci se potraviny dostanou k zákazníkovi už za 6 hodin od sklizně.

 

Nemáte vyřešené obaly produktu? Můžeme vám nabídnout oblíbenou variantu vratných obalů, nebo vhodné obaly na míru vašich představ a produktů.

 

 

 

JEDNODUCHÁ SMLOUVA

 

Účast v tomto unikátním podpůrném programu je navíc velmi jednoduchá. Připravili jsme pro vás zjednodušenou dvoustránkovou dodavatelskou smlouvu. Nemusíte tak studovat složitější dodavatelsko-odběratelské smlouvy nebo platit drahé právní služby.