Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Adidas Extreme Power Tělový deodorant 150ml

Adidas Extreme Power Tělový deodorant

Adidas Extreme Power Tělový deodorant

150ml
99,90 Kč (666,00 Kč/l)
Popis produktu

Když přicházíte na hřiště, očekávání vzrůstá. Rozcvičit se, prohlédnout si soupeře. Řev davu se stupňuje stejně jako intenzita tlukotu vašeho srdce. Soustředíte se na svou energii, na své instinkty. A až se ozve zvuk píšťalky, můžete vložit každý zbývající kousek energie do hry, kterou milujete.

Aplikujte na pokožku ze vzdálenosti 15 cm.

Upozornění: Nádobka je pod tlakem. Nevystavujte sluneční záření a teplotám nad 50°C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení – Zákaz kouření. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Neaplikujte vnitřně a na narušenou pokožku. V případě podráždění přerušte používání. Nevstřikovat do očí! Nevhodné pro intimní hygienu. Používejte výhradně k určenému účelu.

F+ Extrémně hořlavý!

Složení

Propylene glycol Butylene glycol Aqua/water/eau Isosteareth-20 Sodium stearate Sodium palmitate Sodium arachidate Steareth-2 BHT Buthylphenyl methylpropional Citral Coumarin Hexyl cinnamal Limonene Linalool Sodium behenate Sodium hydroxide Sodium laurate Sodium myristate Triclosan Parfum/fragrance