Pokud při platbě kartou zaznamenáte potíže, důvody jsou na straně našeho poskytovatele. Ten již usilovně pracuje na tom, aby vše opět vzorně fungovalo. Omlouváme se.

Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Noptaste Kimchi 100% vegan 300g

Noptaste Kimchi 100% vegan

Noptaste Kimchi 100% vegan

300g
119,90 Kč (399,67 Kč/kg)
Popis produktu

"Kimchi (čti „kimči“) je přírodně fermentovaný zeleninový salát kyselé a pikantní chuti.Pochází Koreje, první zmínky jsou 3000 let staré. Kimchi se z Asie v posledních letech rozšiřuje do celého světa nejen pro svoji specifickou chuť a vůni, ale především pro své příznivé účinky podporující trávení a metabolismus. Právem je řazeno mezi pět nejzdravějších potravin světa, obsahuje řadu zdraví prospěšných složek jako je vláknina, probiotika (laktobacily), vitaminy (A, B,C), antioxidanty, enzymy, kapsaicin, vápník.„Noptaste Kimchi“ je vyráběno z přírodních surovin bez přidání jakýchkoli stabilizátorů ani konzervantů. Je „živou potravinou“ konzervovanou pouze přírodním anaerobním kvašením, uchovává se v chladu (lednice). Konzumuje se samotné jako příloha, salát, je možné je z něj ale připravovat i teplá jídla (např. výborná polévka). Přestože je Kimchi konzervováno kyselinou mléčnou vzniklou fermentací, je žádoucí skladovat ho jak před otevřením, tak i po otevření obalu, v chladničce v teplotě kolem 5°C.

uchovávejte v chladu do 5°C.

Složení

Pekingské zelí, bílá ředkev, mrkev, pórek, jarní cibulka, cibule, česnek, zázvor,rýžová mouka, sójová omáčka, korejská pálivá paprika, jablko, mořská sůl.

Alergeny:Sója

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.