I love hummus

I love Hummus Hummus original

150 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 10 DNŮ

Prémiová kvalita
 48,90 Kč 326,00 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Hummus, směs z prvotřídní cizrny, sezamové pasty, olivového oleje a citronu.

Proč I love Hummus?

  • Je uvařený jako doma s láskou ze základních surovin: cizrna, sezamová pasta, extra panenský olivový olej, citronová šťáva a koření. 
  • Má hrubší strukturu, protože právě tato konzistence pomáhá čistit trávící trakt.
  • Vhodný pro vegetariány, vegany, malé děti, těhotné i kojící ženy a seniory.

Použití

Hummus se tradičně podává s arabským chlebem Pitta a s falafelem. Vychutnat si ho můžete i jen tak s čerstvou zeleninou, s krekry, do tortilly nebo do sendviče. 

Ideální jako předkrm, základ do vaší pizzy nebo slaného koláče, jako přílohu ke grilovaným zeleninovým či masovým jídlům nebo jako bezlepkovou přísadu do omáček.

O výrobci

Příběh Beavia – pure food. pure love. (dříve I love Hummus) sahá do roku 2011, kdy se majitel Štěpán pustil do plnění vlastního snu. Po několika návštěvách blízkého orientu se mu zrodila myšlenka I love Hummus. O pár měsíců později v Čechách založil malou rodinnou firmu.

Po krátkém čase se tým začal rozšiřovat, stejně jako nabídka výrobků. V roce 2017 zařadil mezi produkty i Kimchi. K desátému výročí založení firmy se rozhodli pro změnu značky z I love Hummus na Beavia (z latiny Štastná cesta), která lépe vystihuje budoucí směřování firmy, rozvoj produktů a jeho šťastnou cestu.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 1–7 °C. Po otevření spotřebujte do 2 dnů.

Výrobce

I love Hummus, s.r.o
Všechlapy 68
257 26 Všechlapy
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 10 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.