Semtex Originál Explosive energy drink

500 ml
 33,90 Kč 67,80 Kč/l
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Nesycený energetický nápoj s obsahem kofeinu bez alkoholu.

Vychutnejte si nesycený nealkoholický energetický nápoj Semtex Original, který je bohatý na taurin a vitamíny jako niacin, B2 či B6. Original má také vysoký obsah kofeinu (32mg/100ml) a dodává tak potřebnou dávku energie.

Semtex Original představuje základní nesycenou variantu energetického nápoje s klasickou charakteristickou chutí, kterého receptura je stejná od doby svého vzniku.

Použití

Maximální denní doporučené množství nápoje: 500 ml.

O výrobci

Společnost Kofola ČeskoSlovensko je výrobcem nealkoholických nápojů již od roku 1959. Pod její křídla patří pramenitá voda Rajec, minerální voda Kláštorná, sirupy Jupí a dětské nápoje Jupík, hroznová Vinea, čerstvé ovocné a zeleninové šťávy UGO, energetický nápoj Semtex a další tradiční československé značky.

Skladování

Skladujte v suchu. Chraňte před mrazem a přímým slunečním světlem. Po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 3 dnů.

Upozornění

Na etiketě tohoto výrobku může být uveden symbol „Z“ a text „zálohované“. Důvodem je fungování zálohového systému PET lahví a plechovek na Slovensku. Na území ČR se zálohy za tyto obaly spotřebitelům neúčtují a tyto obaly jsou tak nevratné. 

Výrobce

Kofola, a.s.
Za Drahou 1
794 01 Krnov
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 341 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.