Veet Minima Depilační krém pro citlivou pokožku

100 ml
 154,90 Kč 1 549,00 Kč/l
Země původu: Francie,

Depilační krém Veet na nohy pro citlivou pokožku je účinný i na krátké chloupky.

Zajistí vám hladkost po dobu až jednoho týdne.

Depilační krém pro citlivou pokožku je obohacen o výtažky z aloe vera a vitamin E. Budete tedy mít nejen hladkou, nýbrž i hedvábně jemnou opečovávanou pokožku a nově rostoucí chloupky vám budou rovněž připadat měkčí. 

Použití

Účinné i na krátké chloupky.

Uchovejte vnější obal pro plné bezpečnostní pokyny a pokyny pro použití. Před použitím si přečtěte všechna bezpečnostní upozornění a pokyny a dodržujte je. Nepřekračujte celkovou dobu aplikace 10 minut.

Vhodný pro použití v oblasti nohou, paží, podpaží a bikin.

Nevhodné pro použití na hlavu, obličej, oči, uši, nos, kolem konečníku, genitálií a bradavek nebo jiných částí těla.

Nepoužívejte na křečové žíly, jizvy, znaménka, aknózní, nezahojenou, podrážděnou, spálenou pokožku nebo na pokožku, u níž se v minulosti vyskytly nežádoucí reakce na krémy na odstranění chloupků.

Před dalším odstraňováním chloupků vždy počkejte 72 hodin.

O výrobci

Historie firmy Reckitt Benckiser sahá již do roku 1819, kdy Thomas a Isaac Reckittovi staví mlýn Maud Foster. Johann A. Benckiser v roce 1823 založil firmu Benckiser jako průmyslový chemický podnik. Následně proběhlo mnoho akvizicí, čímž se firma mnohoznačně rozšířila. Pod Reckitt Benckiser patří například značky jako Veet, Air Wick, Durex, Scholl, Dettol, Calgon, Nurofen a další.

Skladování

Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte při teplotě 5–30 °C. Nevystavujte slunečnímu záření.

Upozornění

Před použitím se poraďte se svým lékařem, pokud užíváte jakýkoli lék, který může mít vliv na pokožku, pokud trpíte jakoukoli nemocí kůže nebo máte onemocnění, které může mít vliv na stav pokožky. Před každým použitím vyzkoušejte reakci pokožky na malé části oblasti, kterou chcete ošetřit, podle pokynů pro použití. Pokud po 24 hodinách nedojde k žádné nežádoucí reakci, pokračujte v užívání.

Pokud během používání pocítíte štípání či mravenčení, okamžitě odstraňte krém a důkladně opláchněte pokožku studenou vodou. Pokud pocit pálení přetrává, vyhledejte lékařskou pomoc.

Pokožka může být po použití krátce citlivější, proto ji neškrábejte.

Po použití se doporučuje čekat 24 hodin před použitím antiperspirantu, jakéhokoli jiného parfémovaného výrobku, umělé opalovací techniky a také před koupáním nebo opalováním.

Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte lékaři vnější obal. Zabraňte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Obsahuje žíravinu a thioglykolát. Výrobek může způsobit kluzkost povrchů. Zabraňte vylití přípravku na koberce, oblečení a podlahu.

Výrobce

Reckitt Benckiser
Dansom Lane
Hull, East Yorkshire HU8 7DS
Velká Británie