• Velice se omlouváme, ale díky výpadku našich systémů z dnešního rána může docházet ke zpoždění v doručení vašich nákupů. Usilovně pracujeme na odstranění problému. 

    Zobrazit více
  • Milí zákazníci, dnes se koná L´etape Tour de France a je možné, že se opozdí doručení dnešních objednávek z důvodu uzavírek na trase. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Naturella Vložky Ultra Maxi

16 ks
 82,90 Kč 5,18 Kč/ks
Kategorie:
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Vložky Naturella Maxi Camomile s křidélky, které vložky pomáhají držet na místě, jsou jemné a delší.

Vložky obsahují krém, který pomáhá chránit pokožku před podrážděním, takže zůstanete v pohodlí celý den. Vložky Naturella Ultra Maxi jsou 2 mm tenké, mají vůni po heřmánku a exkluzivní absorpční systém s květinovým vzorem. Kromě toho obsahují gelové perly s absorpční schopností, které tekutinu odvádějí pryč od pokožky a zanechávají pocit sucha a pohodlí. 

Během dnů se silným výtokem zajistí lepší celodenní ochranu vaší intimní pokožky. 

Použití

Používejte při menstruaci. 

O výrobci

The Procter & Gamble Company je americký nadnárodní koncern podnikající především v oblasti drogistického zboží. P&G svými značkami působí v deseti segmentech spotřebního zboží od dětských plen, přes prací prášky, ženské hygienické prostředky, vlasovou péči, holící potřeby až po zubní hygienu a zdravotnické potřeby. Mezi nejznámější značky patří Pampers, Tide, Ariel, Always, Head & Shoulders, Old Spice, Pantene, Braun Gillette, Venus, Vicks a Oral B.

Související obrázek

Skladování

Skladujte v suchu.

Upozornění

Nesplachujte do záchodu. 

Výrobce

The Procter & Gamble Company
Procter and Gamble Plz
Cincinnati, OH 45202
United States