Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Captain Morgan Spiced Gold 35%

1 l
Tento produkt je určen starším 18 let.
519,90 Kč 519,90 Kč/l
Tento produkt je určen starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Kategorie:
Země původu: Jamajka,

Směs prémiového karibského rumu s exotickým kořením je určen všem, kteří touží po dobrodružství. Je charakteristický tóny hnědého cukru, vanilky a štiplavé skořice, které vyvažují podtóny dubu, po nichž nastupuje jemná, svěží dochuť.

Captain Morgan Original Spiced Gold představuje ideální směs vanilky a hřejivého koření v kombinaci s prémiovým karibským rumem. 

Obsah alkoholu 35 % obj.

Použití

Servírovujte ho s trochou coly a čerstvou limetkou, zázvorovou limonádou, případně jakýmkoli nápojem, který najdete v lednici.

O výrobci

Diageo je britská nadnárodní společnost, která byla založena v roce 1997, kdy se sloučil Guinness a Grand Metropolitan. Jedná se o jednoho z největších producentů alkoholických nápojů. Mezi značky této společnosti patří například Captain Morgan, který byl pojmenován podle legendárního kapitána Henryho Morgana či nejprodávanější skotská whisky na světě pod názvem Johnnie Walker. Dále také vlastní oblíbený likér jménem Baileys, vodku Smirnoff a další.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

Diageo
7 Lakeside Drive
Park Royal
Londýn
Velká Británie

Složení

Rum jamajský
Voda
Cukr
Aroma
Barvivo:
E150d - Amoniak sulfitový karamel
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.