• Vážení zákazníci, velice se omlouváme. Bohužel se potýkáme s nedostatkem skladových kapacit, proto se na nás nemůžete spolehnout tak, jak jste zvyklí. 
    Zobrazit více

Mida´s Garam masala kari

Tento produkt již není v nabídce.
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Jemně pálivý, sypký, kořenící přípravek.

Garam masala je velmi chutná směs indického koření typická pro přípravu pilafů.

Použití

Můžete ji použít všude tam, kde chcete dosáhnout svěží, čerstvé, kořeněné chuti a nádherného aroma. Budete vypadat jako kulinářský génius, pokud s ní ochutíte jogurt či majonézu, přidáte do kávy, popcornu, brokolicové polévky, na pečené brambory, zelené fazolky, květák a jinou zeleninu. Skvěle se hodí také ke grilování masa. 

O výrobci

Mida byla založena v roce 1928 Sailendrou Krishnou Mitra. Podnikání zahájil ze svého domova na předměstí Kalkaty. Pečlivě skládal tradiční recepty pro Chutneys, Pickles, Sauces, Curry Powder a Pastes z různých míst své návštěvy v Indii a rád se podělil o své domácí přípravy se svými rodinnými příslušníky a přáteli. Položil tak základ sdílení a zdokonalování tajemství každého pokrmu. 

Skladování

Skladujte v suchu, chraňte před teplem. Po otevření obalu uchovávejte v hermeticky uzavřené nádobě.

Výrobce

MIDA & COMPANY PRIVATE LTD.
Orbit Building 
Garstin Place 1
700 001  Kolkata
West Bengal
Indie

 

Složení

mletá skořice, sušený mletý zázvor, mletý černý pepř, mletý kardamom, mletý koriandr, mletý kmín římský, mletá kurkuma, mleté chilli, mletá pískavice řecké seno, mletý fenykl, jedlá sůl

Obsah soli maximálně 4 %.

Alergeny: neuvádí se