Yoggies Kuřecí a hovězí maso – granule s laktobacily pro psy

5 kg
 899,90 Kč 179,98 Kč/kg
Země původu: Německo,

Granule lisované za studena od české firmy Yoggies obsahují pomalu sušené maso z farem.

Díky pomalému sušení jsou pro psy plné chutí, vůní i živin. 

Granule lisované za studena Yoggies jsou skvělým a každodenním krmivem pro mladédospělé i starší psy.

Receptura granulí Yoggies je sestavena tak, aby měl váš pes požitek z chutí i vůní syrového sušeného masa (obsahují až 87 % syrového masa před sušením), tak z chroupání, které napodobuje kousání kostí a vyplavuje endorfiny (hormon štěstí).

Chroupání tvrdých granulí také mechanicky čistí chrup psa. Tyto granule jsou lisovány za studena při teplotě max. 38 °C. Jejich receptura je vyvinuta tzv. "All Life Stages" pro mladé, dospělé i starší psy.  

Velikost granulí – Granule v běžné velikosti vhodné pro odrostlejší štěňata nebo dospělé psy středních a větších plemen psů.

Baleno ekologicky v recyklovatelném papírovém pytli.

Použití

Doporučuje se zvolit ideální krmnou dávku pro psa podle jeho věku, tělesné váhy a aktivity. Předpokládá se, že každý chovatel nastaví krmnou dávku individuálně podle potřeb svého psa.

Doporučená základní krmná dávka na den je 1,2 % z tělesné váhy psa (pro psy s nízkou denní aktivitou). Běžná i vyšší aktivita vašeho psa si zaslouží krmnou dávku ve výši 1,8–2,5 % tělesné váhy psa podle fyzické zátěže. Doporučené dávky jsou orientační. Skutečná potřeba potravy může záviset na aktivitě a věku psa.

Nezapomínejte, že každý pes musí mít vždy k dispozici dostatečné množství čerstvé vody.

O výrobci

Česká rodinná firma, která vznikla z popudu jednoho štěňátka, a u které platí, že „Zdraví začíná v misce®“.

Závazkem Yoggies je vracet psům jejich původní potravu s původní chutí a vůní, protože psi si zaslouží za svou věrnost nejen naši lásku ale i lepší potravu. 

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

Yoggies s.r.o.
Třinecká 674
273 56  Buštěhrad 
Česká republika