Yoggies jogurt pro psy a kočky

120 g
32,90 Kč 274,17 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Jogurt pro psy z české biofarmy

Pes potřebuje laktobacily pro své zdraví a imunitu. Většina krmiv je však neobsahuje. Absence laktobacilů může být příčinou mnoha nemocí. Proto česká firma vyvinula přírodní zdroj laktobacilů, vápníku i výživných látek bez chemie a zahušťovadel pro přirozenou podporu zdraví vašeho pejska.
Pokud pes trpí průjmy, plynatostí a "prdíky", nebo zažívacími problémy, může pravidelné podávání jogurtu pro psy udržovat zdravou střevní mikroflóru a posilovat jeho imunitní systém.

-Podávejte chlazený -Případné "hrudky" nejsou díky složení z více druhů mlék na závadu -Doporučujeme před podáváním promíchat ode dna -Jogurt pro psy můžete vylepšit lžičkou medu, strouhaným jablkem/hruškou, ovesnými vločkami apod. -Štěňata do 1 roku - 1 ks týdně (porce lze dělit -Malá plemena psů do 10 kg - 1 ks týdně -Střední plemena psů do 35 kg - 1 - 2 ks týdně -Velká plemena psů nad 35 kg - 2 - 3 ks týdně -Při průjmových onemocněních doporučujeme podávat častěji v menších dávkách

Složení

Složení: Směs mlék, Yoggies - probiotické kultury speciálně vyvinuté pro zažívání psů, hrubý protein 3,38%, hrubý tuk 1,40%, hrubá vláknina 0,22g, hrubý popel 0,70%, laktóza ca 1,6%, sušina.

Skladujte v chladu 4 - 8°C, nevystavujte slunci ani teplu, po otevření spotřebujte do 24 hod., lze podávat přímo z kelímku.