Yoggies jogurt pro psy a kočky

120 g
32,90 Kč 274,17 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Jogurt pro psy z české biofarmy.

Pes potřebuje laktobacily pro své zdraví a imunitu. Většina krmiv je však neobsahuje. Absence laktobacilů může být příčinou mnoha nemocí. Proto česká firma vyvinula přírodní zdroj laktobacilů, vápníku i výživných látek bez chemie a zahušťovadel pro přirozenou podporu zdraví vašeho pejska.

Pokud pes trpí průjmy, plynatostí a "prdíky", nebo zažívacími problémy, může pravidelné podávání jogurtu pro psy udržovat zdravou střevní mikroflóru a posilovat jeho imunitní systém.

Použití

Podávejte chlazený. Případné "hrudky" nejsou díky složení z více druhů mlék na závadu. Doporučujeme před podáváním promíchat ode dna.

Jogurt pro psy můžete vylepšit lžičkou medu, strouhaným jablkem/hruškou, ovesnými vločkami apod. Při průjmových onemocněních doporučujeme podávat častěji v menších dávkách.

  • Štěňata do 1 roku - 1 ks týdně (porce lze dělit)
  • Malá plemena psů do 10 kg - 1 ks týdně
  • Střední plemena psů do 35 kg - 1 - 2 ks týdně
  • Velká plemena psů nad 35 kg - 2 - 3 ks týdně

O výrobci

Česká rodinná firma, která vznikla z popudu jednoho štěňátka, a u které platí, že „Zdraví začíná v misce®“

Závazkem Yoggies je vracet psům jejich původní potravu z přírody s původní chutí a vůní, bez jakékoliv chemie i obilí, protože pes je masožravec, a ne nějaká sýpka na obilí. Psi si zaslouží za svou věrnost nejen naši lásku i lepší potravu. 
 

Výrobce

Yoggies s.r.o.
Třinecká 674
Buštěhrad
273 58

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 17 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Složení: Směs mlék, Yoggies - probiotické kultury speciálně vyvinuté pro zažívání psů, hrubý protein 3,38%, hrubý tuk 1,40%, hrubá vláknina 0,22g, hrubý popel 0,70%, laktóza ca 1,6%, sušina.

Skladujte v chladu 4 - 8°C, nevystavujte slunci ani teplu, po otevření spotřebujte do 24 hod., lze podávat přímo z kelímku.