Merhautovo pekařství Loupák

60 g
Čerstvě upečeno u nás
 10,90 Kč 181,67 Kč/kg
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Tradiční sladký rohlík posypaný mákem.

Traduje se, že rohlíky a ve tvaru půlměsíce začal vyrábět jeden vídeňský pekař na počest vítězství nad Osmanskou říší v roce 1683, kdy Turci obléhali Vídeň a jejich útok byl odražen. 

Pekárna v Rohlíku...

Díky spolupráci s pekařstvím Merhaut vám s velkou radostí představujeme naši vlastní pekárnu na Rohlíku, ve které pro vás upečeme čerstvé voňavé pečivo, kdykoli na něj budete mít chuť. Nově jsme přímo v prostorách Rohlíku zřídili pekárnu, která pro vás během dne peče prozatím 21 druhů čerstvého sladkého i slaného pečiva.

Použití

Určeno k přímé spotřebě.Loupák je druh pečiva, které se používá jako běžná příloha k jiným potravinám. Lidský organismus potřebuje i sacharidy, které loupáčky obsahují, tudíž jako součást pestré stravy ve vhodné míře není na škodu.

O výrobci

Merhautovo rodinné pekařství pro vás peče již od roku 1991, jedná se o ryze českou společnost, jež působí na českém trhu přes 25 let. Pekařství si zakládá na tradičních surovinách a postupech. V sortimentu naleznete běžné čerstvé pečivo jako rohlíky nebo chléb, dále také jemné sladké pečivo nebo cukrářské výrobky.

Skladování

Skladujte v suchu, nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Výrobce

Merhautovo pekařství, s.r.o.
Pražská 614
294 71 Benátky nad Jizerou
Česká republika