Šmakoun s příchutí meruňka

200 g
Éčka
(Celkem 2)
59,90 Kč 299,50 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Šmakoun meruňka je sladkou variantou klasického Šmakouna, která umožňuje obohatit komplexní živočišnou bílkovinou také sladká jídla a dezerty. Obsahuje minimální množství polysacharidů, je bez přidaných cukrů, tuků a konzervantů. Má vysoký obsah lehce stravitelných bílkovin.
 

 

Použití

Výborně se hodí k přípravě sladkých pokrmů i dezertů. Výrobek je možné konzumovat v syrovém stavu či ho zakomponovat do dezertů, koláčů či cukrovinek. Už jste vyzkoušeli kuskusový nákyp se meruňkovým Šmakounem?

O výrobci

Šmakoun je česká potravina, která se vyrábí originální, patentově chráněnou českou technologií, z čistého vaječného bílku. Jeho tepelnou úpravou bez chemických látek a konzervantů, vzniká unikátní potravina. Výrobní postup umožňuje obohacovat Šmakouna jak výživově hodnotnými látkami (vláknina, nenasycené mastné kyseliny) tak také různým kořením a tím dosáhnout různých příchutí s širokými možnostmi zapojení při přípravě jídel a pokrmů.

Skladování

Uchovávejte při teplotě od 2°C do 6°C.

Výrobce

Maso West s.r.o. Praha

Za Mototechnou 1619

155 05 Praha

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 66 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 30 dní.

Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Vaječný bílek
Sušené meruňky10 %
E955 - SukralosaŠkodlivost 2 z 6
E330 - Kyselina citronováŠkodlivost 0 z 6
Voda

Alergeny

Vejce
Oxid siřičitý a siřičitany
Garantem a dodavetelem hodnocení éček je nezávislá organizace Fér potravina.