• Vážení zákazníci, momentálně se bohužel potýkáme s nedostatkem skladových kapacit a nemáme tak otevřen dostatek časových oken na to, abyste si mohli objednat nákup na čas, který vám vyhovuje. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout a usilovně pracujeme na nápravě.

Efko Kukuřičky

212 ml
42,90 Kč 202,36 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Efko kukuřičky, ručně skládané, ve sladkém kořeněném nálevu. Jedná se o nezralé klásky kukuřice seté. Sladká kukuřice jako zelenina je velice oblíbená.

Pevný podíl: 110 g.

Použití

Kukuřičky svou chutí mohou připomínat kyselé okurky. Jsou vynikající přílohou k masu, výborně vypadají na zeleninových mísách.

O výrobci

V ČR má firma Efko několik úrodných zemědělských oblastí, kde roste zelenina pro jejich výrobu, zpracovává především prvotřídní tuzemské plodiny. Není divu, že trpělivě budované vztahy s dodavateli a zákazníky, důraz na kvalitu a nejmodernější technologie dělají z Efko cz největšího výrobce moravských okurek. Ale efko nejsou jen okurky!

Skladování

Uchovávejte v suchu a mimo dosah slunečního záření. Po otevření ihned spotřebujte.

Výrobce

Efko CZ, s. r. o.
třída Čs. armády 839
391 81 Veselí nad Lužnicí
Česká republika

 

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 230 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Kukuřičné klásky
Voda
Cukr
Sůl
Ocet
Regulátor kyselosti
E330 - Kyselina citronová
Barvivo
E101 - Riboflavin

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota158 kJ/57 kcal
Tuky0.5 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.1 g
Sacharidy8.1 g
z toho cukry6.3 g
Bílkoviny0.6 g
Sůl1.3 g
Vláknina g
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.