Nestlé Sinlac Nemléčná kaše

500 g
 269,00 Kč 538,00 Kč/kg
Země původu: Německo,

Instantní rýžová kaše s karobovou moukou je vhodná od ukončeného 4. měsíce. Speciální kaše pro děti i dospělé při nesnášenlivosti bílkovin kravského mléka nebo sójových bílkovin a při celiakii.

Nestlé Sinlac je speciální přirozeně bezlepková kaše vyrobená z vysoce kvalitní mouky z klíčků svatojánského chleba (karobu) – plodu rohovníku obyčejného a rýže.

Použití

  1. Před přípravou kaše si umyjte ruce. Zkontrolujte čistotu všech nádob.
  2. Asi 5 minut povařte pitnou vodu vhodnou pro kojence.
  3. Nalijte odměřené množství vody (150 ml) do misky a nechte ochladit asi na 40 °C –⁠ vyšší teplota bakterie mléčného kvašení ničí.
  4. Za stálého míchání vsypte 50 g (6 polévkových lžic).
  5. Míchejte, dokud nedosáhnete požadované konzistence. Nevaří se.

Tabulka dávkování:

  • Věk dítěte: 4. měsíc
  • Kaše: 50 g (6 polévkových lžic)
  • Převařená voda: 150 ml
  • Počet porcí v balení: 10

O výrobci

Nestlé je švýcarská nadnárodní společnost se sídlem ve Vevey ve Švýcarsku. Firma byla založena v roce 1866 a pojmenována podle švýcarského chemika Henriho Nestlé. Společnost vyrábí širokou škálu produktů jako potraviny pro děti, balenou vodu a nápoje, cereálie, kávu, cukrovinky, mléčné produkty, zmrzliny, mražené pizzy nebo žrádlo pro domácí mazlíčky.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Po přípravě stravy obal důkladně uzavřete a uchovejte v suchu. Po otevření spotřebujte do 3 týdnů. Neuchovávejte nedojedené porce.

Upozornění

Neuchovávejte nedojedené porce. Určeno ke krmení lžičkou. Tato výživa nenahrazuje mateřské mléko.

Problematiku výživy v případě nesnášenlivosti potravin nebo dědičného zatížení alergiemi konzultujte se svým lékařem. Neužívejte v případě nesnášenlivosti glukózy, fruktózy a sacharózy, stejně jako při nesnášenlivosti bílkovin v rýži anebo ve svatojánském chlebu (karobu). Při extrémní nesnášenlivosti potravin by měla být první dávka kaše podána vždy pod lékařským dohledem. V případě dědičného zatížení alergiemi dejte pozor na potraviny, které mohou vyvolávat alergie, jako je mléko, sója, vejce, čokoláda, ořechy, citrusové plody, ryby, pšenice apod.

Výrobce

Nestlé Česko s.r.o.
Mezi Vodami 2035/31
143 20 Praha 4
Česká republika