Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Nestlé Sinlac nemléčná kaše 500g
-10%

Nestlé Sinlac nemléčná kaše

Nestlé Sinlac nemléčná kaše

500g
Trvale výhodná cena %
179,90 Kč 199,90 Kč (359,80 Kč/kg)
  • Kategorie: Dětské kaše > Nemléčné
  • Země původu: dle aktuální nabídky
    pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu
Popis produktu
NESTLÉ Sinlac je speciální přirozeně bezlepková kaše bez obsahu mléka a sójových bílkovin, vyrobená z vysoce kvalitní mouky z klíčků svatojánského chleba (karobu) - plodu rohovníku obyčejného a rýže jako zdroje bílkovin. Má skvělou chuť a je dobře snášena. Obilný příkrm - instantní rýžová kaše s karobovou moukou vhodná od ukončeného 4. měsíce. Speciální kaše pro děti i dospělé při nesnášenlivosti bílkovin kravského mléka nebo sójových bílkovin a při celiakii.
Složení
Rýžová mouka 53 % (část enzymaticky hydrolyzovaná), karobová mouka 17 %, cukr, maltodextrin, rostlinné oleje (palmový, řepkový nízkoerukový, kokosový, slunečnicový), vitamíny a minerální látky (viz tabulka), kyselina (kyselina citronová), bakterie mléčného kvašení (B. lactis CNCM I-3446; 1 x 107 KTJ / g prášku na konci minimální trvanlivosti) Vyrobeno z bezlepkových surovin

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.