ZON Sirup Malina extra

0,7 l
54,90 Kč 78,43 Kč/l
Kategorie:
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Extra silný sirup ZON s příchutí malina. Kvalitní sirup slazený výhradně cukrem, bez syntetických barviv konzervantů. Celý sortiment produktů je vyráběn z vody vhodné pro přípravu kojenecké stravy a z podzemních heraltických pramenů, která vykazuje nízký obsah minerálních látek, jejíž složení se nemění více jak 75. ZONka je díky své dlouhodobé historii a výborné chuti oblíbeným nápojem. Jedny z nejstarších příchutí jsou Jablko a Malina.

Použití

Kvalitní sirup s doporučeným ředění 1:13. Je vhodný pro přípravu stravy s nízkým obsahem sodíku. ZONka je díky své dlouhodobé historii a výborné chuti oblíbeným nápojem. Jedny z nejstarších příchutí jsou Jablko a Malina.

O výrobci

Limonády ZON – tzv. ZONky – se vyrábí již od roku 1879, kdy byla v Třebíči založena rodinná firma, která je nyní v rukou přímých potomků zakladatele. Dnes výrobní program firmy zahrnuje na 50 druhů nealkoholických nápojů a sirupů, prakticky ve všech druzích obalů, které si trh žádá. Na rozdíl od většiny ostatních výrobců nealko nápojů si však třebíčská ZONka zachovala nadále i plnění do skleněných vratných lahví. Je významným dodavatelem nealko nápojů v celé České republice.

Skladování

Uchovávejte v chladu.

Výrobce

"ZON" spol. s r.o.
V. Nezvala 79/34
674 01 Třebíč
Česká republika

 

Složení

Cukr
Pitná voda
Kyselina
E330 - Kyselina citronová
Přírodní aroma
Barvivo
Přírodní – ovocný barvící koncentrát z karotky a černého rybízu