Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

FALA pekařské droždí čerstvé

42 g
7,90 Kč 188,10 Kč/kg
Země původu: Maďarsko,

Čerstvé pekařské droždí – kvasinky Sacharomyces cerevisiae Hansen. Způsobují kynutí těst, konzistence lisovaná, drobivá.

Použití

Droždí je nejen základním pilířem kynutého pečiva, ale jeho specifickou chuť a nutriční vlastnosti můžete využít i při přípravě polévek, pomazánek nebo i do jiných pokrmů.

O výrobci

Historie společnosti Lesaffre sahá do konce 19 stol., kdy v Budepešti začíná výroba kvasinek. V roce 1996 se společnost stala majetkem francouzské skupiny Lesaffre Group, přední světové společnosti, jejíž  kvasnice a různé pekařské přísady jsou prodávány ve více než 180 zemích na všech pěti kontinentech. V továrně jsou zastoupeny high-tech technologie, díky nimž je kvalita kvasinek vysoká a továrna se stala největším výrobcem a distributorem kvasinek ve střední Evropě. 

Skladování

Uchovávejte při teplotě 2 - 8°C.

Výrobce

Lesaffre Magyarország Élesztőgyártó és Kereskedelmi Kft.
Gyár u. 5–9
1222 Budapest
Maďarsko

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 17 dnů.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 7 dnů.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Droždí

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota477 kJ/114 kcal
Tuky2 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.5 g
Sacharidy5 g
z toho cukry4 g
Bílkoviny14 g
Sůl0.06 g
Vláknina10 g