• Vážení zákazníci, v současné době se potýkáme s technickými problémy u našich Rohlík pointů, v tuto chvíli si tak do některých z nich nelze objednat váš nákup.
    Zobrazit více
  • Vážení zákazníci, velice se omlouváme. Bohužel se potýkáme s nedostatkem skladových kapacit, proto se na nás nemůžete spolehnout tak, jak jste zvyklí. 
    Zobrazit více

Samahan 10 ks

40 g
84,90 Kč 2 122,50 Kč/kg
Země původu: Srí Lanka,

Samahan známý také jaké ajurvédský zázrak, je, prastará léčivá směs ze 14 ajurvédských bylin a koření, mezi kterými převládá zázvor, pepř, koriandr, kmín a lékořice.

Čaj působí příznivě při chřipce, nachlazení, kašli, rýmě či bolestech hlavy, kladně ovlivňuje respirační systém a uvolňuje dýchací cesty. Prohřívá celé tělo. Svým složením pomáhá působit protizánětlivě, přináší úlevu při nemoci a pomáhá při doprovodných symptomech nachlazení (bolesti svalů, kloubů, zimnici…).

Lékaři doporučují jeho pravidelné pití pro udržení zdraví a prevenci vzniku onemocnění.

Balení obsahuje deset sáčků.

Návod k přípavě

Instantní Samahan nevyžaduje žádné dlouhé vaření. Obsah jednoho sáčku rozpusťte v hrnku (cca 250ml) horké vody (pozor, ne vroucí!). Důkladně promíchejte, nápoj je připraven.

Vezměte si jej do batohu na dlouhé túry, zabalte ho dětem na tábor, sobě do práce, na jednání nebo do školy, nejen začne-li podzimní plískanice a zimní virózy. 

O výrobci

I Love Hummus je malá česká rodinná firma, která se řídí zcela jednoduchou filozofií: Vyrábět hummus z těch nejkvalitnějších surovin, jaké lze dostat. Cizrna je ručně tříděna, každou jednotlivou várku vždy sám zakadatel Štěpán testuje a kontroluje a osobně se také účastní i ochutnávek v obchodech. 

Skladování

Uchovejte v suchu.

Výrobce

I love Hummus, s.r.o
Všechlapy 68
257 26 Všechlapy
Česká republika

Složení

Koriandr - semena
Zázvor - kořen
Černý pepř - plod
Dlouhý pepř - plod
Dřevo calumba - stonek
Premna herbacea - kořen
Evolvulus alsinoides – celá rostlina
Římský kmín - semeno
Adhathoda vasica - kořen
Kmín koptský - semeno
Alpinie lékařská - oddenek
Solanum xanthocarpum – celá rostlina
Lékořice lysá
Mollugo cerviana
Hedyotis corymbosa – celá rostlina
Cukrová třtina