Linda McCartney's Veganské burgery mražené (2 ks)

227 g
 114,90 Kč 506,17 Kč/kg
Země původu: Velká Británie,

Štavnaté veganské burgery s autentickou chutí masa.

Sójové kousky masa jsou bohaté na bílkoviny. Neobsahují žádné živočišné produkty. Ideální na přípravu různých jídel, k omáčkám i jako náplně do placek. Jejich výhodou je snadná a rychlá příprava, velký obsah rostlinného proteinu a nízký obsah nasycených tuků. Chuť burgerů skvěle doplňuje cibule a směs vybraného koření.

Linda McCartney...

Produkt je důkazem, že vegetariánská strava je nejen zdraví prospěšná, ale také může být velice chutná. Produkt pochází z vegetariánské řady společnosti Linda McCartney's – jeden z největších výrobců vegetariánských produktů na britském trhu, založené Lindou McCartney, manželkou Paula McCartneyho, kteří společně zasvětili svůj život boji za práva zvířat. Produkt vhodný i pro vegany.

Použití

Před přípravou nerozmrazujte. Burgery vložte do předem rozehřáté trouby na 180 °C nebo na předehřátý grill. Pečte cca 15–20 minut. Občas burgery pootočte. Vyjměte až budou měkké a dozlatova opečené.

O výrobci

Linda McCartney's je britská rodinná společnost, kterou založila průkopnice zdravého jídla, Linda McCartney, po níž je podnik pojmenován. V současné době tým Linda McCartney's se zařazuje pod skupinu Hain Celestial Group.

Firma se zabývá výrobou vegetariánských a veganských náhražek masa, které jsou šetrné k životnímu prostředí, a to ve všech směrech – od ingrediencí až po balení. Obaly jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů.

Skladování 

Skladujte v mrazničce při teplotě -18 °C nebo nižší. Po rozmrazení znovu nezmrazujte.

Výrobce

Linda McCartney's
2100 Century Way
Thorpe Park Business Park
Leeds LS15 8ZB
Velká Británie