Lapač octomilek

1 ks
55,90 Kč 55,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

70+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Česká republika,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Lapač na mouchy a létající hmyz ve tvaru válce. Fly Stick je díky své jedinečné konstrukci a účinnému lákadlu vhodnou náhradou klasické mucholapky v domácnostech či venkovních prostorách, kde použití mucholapkového pásu není možné nebo vhodné.

Fly Stick je určený především na odchyt octomilek (Drosophila), mouchy domácí (Musca domestica) a dalšího obtížného létajícího hmyzu.

  • Mucholapka Fly Stick je bezpečná, účinná a velmi jednoduchá pro manipulaci.
  • Je to vhodná alternativa klasické mucholapky do domácností, profesionálních kuchyní, či výrobních provozů.
  • Lákavost je zajištěna speciálním atraktantem v kombinaci s lesklým povrchem lepové plochy.

Lepidlo vzniklo za spolupráce s výzkumným oddělením Slovenské akademie věd. Kdy vyvinuli lepidlo odolné vůči vysokým teplotám a UV záření s dlouhou trvanlivostí a maximální okamžitou lepivostí – stačí minimální kontakt s lepidlem a hmyz je přichycen. Žádná další návnada na lapači není nutná.

Použití

Velkou výhodou tohoto produktu je jednoduchá manipulace a okamžité použití. Můžete jej kdekoliv položit nebo pověsit za háček, který je standardní součástí každého výrobku. Pro zvýšení účinnosti můžete přidat do spodního plastového krytu podpůrné lákadlo, např. med nebo sirup. Lepidlo je nevysychavé a účinné do té doby než se celý povrch zaplní odchyceným hmyzem.

O výrobci

Papírna Moudrý s.r.o. je výrobce prostředků proti hmyzu a hlodavcům a jedním z předních výrobců mucholapek ve světě. Firma sídlí ve městě Židlochovice, v jihovýchodní časti ČR a prodává do 39 zemí světa a klíčové zákazníky má v USA i v Rusku.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

Papírna Moudrý s.r.o.
Nádražní 56
Židlochovice  667 01
Česká republika