Heineken pivo světlý ležák soudek

5 l
Tento produkt je určen starším 18 let.
419,90 Kč 83,98 Kč/l
Tento produkt je určen starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Země původu: Holandsko,

Heineken je světlé pivo typu ležák.

Světle zlatavá barvu a osvěžující, jemně hořká chuť s typickým, silným a příjemně éterickým buketem, to je pivo Heineken. 

Nemůžete se dostat do baru? Tak si přineste bar k vám. Na rozdíl od ostatních soudků pracujících na principu samospádu má Heineken Draught Keg 5 L jedinečné tlakové výčepní zařízení, které je zabudováno přímo v soudku! Z 5litrového Heineken Draught Keg můžete načepovat až 10 velkých nebo 15 malých piv.

Obsah alkoholu: 5% obj.

Použití

Výborná chuť je zaručena, necháte-li soudek chladit alespoň 10 hodin. Pivo tak získá optimální teplotu, hustou krémovou pěnu a vynikající chuťové vlastnosti - prostě jako v té nejlepší hospodě! Pokud soudek nevypijete najednou, v lednici vydrží pivo až 30 dní po otevření a zachová si čerstvou chuť.

O výrobci 

Pivo značky Heineken původem z Amsterodamu patří k ikonám mezi pivními značkami a ztělesňuje nejhodnotnější značku mezinárodního prémiového piva na světě. Prosazuje se na trzích ve více než 170 zemích světa, kde se denně prodá až 25 milionů piv této značky. Heineken je celosvětově významným partnerem prestižní fotbalové Ligy mistrů UEFA, Formule 1, filmů s Jamesem Bondem, ale také řady hudebních festivalů. Heineken miluje světové metropole a chce, aby v městech proudil život.

Skladování

Skladujte mezi 5-25 °C.

Výrobce

Heineken Česká republika, a.s.
U Pivovaru 1
270 53 Krušovice

Složení

Pitná voda
Ječný slad
Chmelové produkty

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek