Yoggies

Yoggies Jehněčí a bílá ryba – granule s laktobacily pro psy

5 kg
779,00 Kč 155,80 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

50+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Německo,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Granule lisované za studena od české firmy Yoggies je kvalitní, nahrubo mleté sušené syrové maso, bylinky, ovoce i vláknina, díky čemuž mají granule pro psy skvělou, přírodní vůni i chuť a také prebiotický účinek. Ten podporuje peristaltiku střev a tím čistit trávicí systém psa od zbytečných usazenin a škodlivin z potravy. 

Granule obsahují 85 % kvalitního syrového masa (před pomalým sušením) a díky tomu jsou pro psy vysoce kvalitním a zdravým krmivem vůbec. 

Granule lisované za studena Yoggies jsou skvělým a každodenním kvalitním krmivem pro mladédospělé i starší psy.

Vyráběny jsou výhradně z kvalitních surovin, které se pouze několikastupňově pomalu suší, melou a lisují do tvaru granulí (peletek). 

Velikost granulí – Granule v běžné velikosti vhodné pro odrostlejší štěňata nebo dospělé psy středních a větších plemen psů.

Baleno ekologicky v recyklovatelném papírovém pytli.

Použití

Doporučuje se zvolit ideální krmnou dávku pro psa podle jeho věku, tělesné váhy a aktivity. Předpokládá se, že každý chovatel nastaví krmnou dávku individuálně podle potřeb svého psa.

Doporučená základní krmná dávka na den je 1,2 % z tělesné váhy psa (pro psy s nízkou denní aktivitou). Běžná i vyšší aktivita vašeho psa si zaslouží krmnou dávku ve výši 1,8–2,5 % tělesné váhy psa podle fyzické zátěže. Doporučené dávky jsou orientační. Skutečná potřeba potravy může záviset na aktivitě a věku psa.

Nezapomínejte, že každý pes musí mít vždy k dispozici dostatečné množství čerstvé vody.

O výrobci

Společnost Yoggies s.r.o. vznikla ze silné vize motivované touhou poskytnout čtyřnohým mazlíčkům opravdu kvalitní stravu. Příběh společnosti začíná špatným zdravotním stavem psa Roxy, který se po požití jedu potýkal s vážnými problémy. Majitel psa i samotné společnosti, Jiří Švihálek, vzal skutečnost do svých rukou a s porozuměním fungování zažívacího traktu psa jsem postupně vyvinul psí jogurty nebo granule lisované za studena.

Dnes je firemním závazkem navrátit psům původní potravu s původní chutí a vůní, bez chemie a obilí. Jsou přesvědčeni, že psi si zaslouží naši lásku, ale také vyváženou a zdravou stravu. Nejen jejich slogan "Zdraví začíná v misce®" vede k odhodlání vytvářet výživově bohaté granule, které jsou zárukou spokojenosti našich psích přátel.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

Yoggies s.r.o.
Třinecká 674
273 56  Buštěhrad 
Česká republika

"Složení:
(obsah sušených mas odpovídá ca.85% obsahu masa v nesušené formě)

Jehněčí maso sušené mleté 15 % Mletý sušený bachor divokých zvířat 12 % Maso bílé ryby, sušené, mleté 8 % Sušená, mletá játra 4 % Želatinový prášek Sušené, mleté mořské řasy Bramborové vločky lehce stravitelné 15 % Směs zeleniny (čekanka, celer, mangold, pastiňák, kořen petržele) 4,5 % Za studena lisovaný řepkový olej Směs bylinek pro psy (fenykl, kopřiva, pampeliška, kmín, heřmánek, tymián, listy maliny, listy ostružin, hořec) 3 % Řepné řízky, sušené, mleté Rybí olej Sušená rašelina 2% Sušené, mleté borůvky Yucca Schidigera, sušená, mletá Laktobacily – Lactobacillus acidophilus, Streptococcus thermophilus... Analytické složky:

Hrubý protein 24,5 % Hrubý tuk 9,5 % Hrubá vláknina 5 % Hrubý popel 6 % Calcium 1,3 % Fosfor 1,1 % Vitamíny a stopové prvky (na kg):

Vitamín A – 11.000 iE Vitamín D3 – 1.100 iE Vitamín E – 200 mg Vitamín B1 – 4 mg Vitamín B2 – 8 mg Vitamin B6 – 4,8 mg Vitamín B12 – 48 µg Biotin B7 – 252 µg Kyselina listová B9 – 0,4 mg Niacin B3 – 24,1 mg Vitamín C – 140 mg Kyselina pantothenová B5 – 8 mg Cholinchlorid B4 – 1.200 mg Stopové prvky:

Mangan – 48 mg Měď – 10 mg Zinek – 65 mg Jod – 1,6 mg Dobré stravitelnosti a energetické úrovně 367 kcal / 100g je dosaženo i bez přidání cukru a škrobů."