• Milí zákazníci, v sobotu 01.04.2023 se běží "1/2Maraton Praha 2023". Z tohoto důvodu si nebude možné objednat zítra od 08:00 do 14:00 do některých oblastí centra Prahy.
    Zobrazit více

Carnilove Granule pro kastrované kočky jehněčí a divočák

2 kg
 619,90 Kč 309,95 Kč/kg
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Holistické vysoce kvalitní krmivo z jehněčího a divočáka bez obilovin a brambor pro perfektní kondici kastrovaných koček.

Kontrolovaný obsah minerálů udržuje správnou funkci ledvin a močového ústrojí, přírodní antioxidanty z ovoce a bylin pak mají čistící a protizánětlivé účinky. Jehněčí a zvěřina jsou vysoce stravitelné dietetické proteiny, ideální pro udržení perfektní tělesné kondice kastrovaných koček. 

Grain free

Grain free je označení krmiva pro psy i kočky, jež neobsahuje žádné obiloviny. Je vhodné pro zvířata s citlivým zažíváním, alergiemi či přecitlivělostí na některé složky běžných krmiv.

Použití

Podávejte suché nebo navlhčené vodou či vývarem. Přístup k misce by měl být pro vaši kočku zajištěn v průběhu celého dne.

Pokud podáváte krmivo Carnilove poprvé, v prvním týdnu podávejte smíchané s původním krmivem a postupně navyšujte podíl Carnilove v celkové denní dávce. 

Denní dávka se může lišit v závislosti na věku, velikosti, výkonu a prostředí.

  • Hmotnost kočky v rozmezí 2–3 kg: 40–55 g krmiva
  • Hmotnost kočky v rozmezí 3–5 kg: 55–75 g krmiva
  • Hmotnost kočky v rozmezí 5–7 kg: 75–85 g krmiva
  • Hmotnost kočky v rozmezí 7–9 kg: 85–100 g krmiva

Nezapomeňte ke krmení vždy připravit misku s čerstvou pitnou vodou. 

O výrobci

Společnost VAFO PRAHA se zabývá výrobou a vývojem krmiv pro psy a kočky. Jedná se o rodinnou firmu s již více než dvacetiletou tradicí a zkušeností v oboru. Výrobu krmiv zajišťuje ve čtyřech moderních výrobních závodech v České republice.

Své produkty značky Brit Care, Brit Premium, Brit Animals a Let‘s Bite vyváží do 70 zemí světa.

Skladování

Skladujte na suchém a chladném místě.

Výrobce

VAFO PRAHA s.r.o.
K Brůdku 94
252 19 Chrášťany
Česká republika