Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Led kostkový

2 kg
Max. 5 ksMražené
42,90 Kč 21,45 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Led kostkový 1x2kg, hygienicky balený.

Každá kostka je vyrobena zaručeně z čisté pitné vody, studená a bez příchutě. Led kostkový má široké využití, ať už v restauracích, tak i v soukromí a ve zdravotnictví.

Použití

Před použitím nerozmrazujte. Po rozmrazení znovu nezmrazujte.

Odsypte ze sáčku požadované množství  kostek ledu do vhodné nádoby. Zbytek uložte zpět do mrazničky pro další použití. Tak uchováte kvalitu ledu po celou dobu trvanlivosti.

O výrobci

Bidfood se objevil na trhu už roku 1990 v dánském zastoupení společnosti Nowaco. Zabývá se především distribucí mražených a chlazených potravin.

Společnost dále vyvíjí a vyrábí potraviny s vlastními značkami. Má pod křídly hned několik vlastních značek jako jsou například Nowaco, Prima, Petron, Gurmet, Banquet, Drůbež Dýšina, Bagetier, Dobroty babičky Kláry, Coronet a také Meliko.

Skladování

Skladujte při teplotě -18°C a nižší.

Výrobce

MRAZÍRNY PLZEŇ-DÝŠINA a.s.
č.p. 408
330 02 Dýšina
Česká republika

 

Složení

Pitná voda