Biogena Čaj Majestic Noni & švestka

50 g
 86,90 Kč 1 738,00 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Česká republika,

Kvalitní čaj s příchutí sladkých švestek a exotického noni.

Majestic Tea Noni & švestka je výborný nápoj s dokonalou vůní švestek a noni. Noni je tropické ovoce, které je považováno za tak zvanou superpotravinu. Podporuje imunitní systém a obranyschopnost organismu vůči virům a bakteriím, které se staly odolnými vůči antibiotikům. Jako správný stimulant dodává tělu energii, předchází únavě, osvěžuje mysl, zlepšuje paměť a koncentraci.

Příjemné aromatické chutě z tohoto čaje dělají dokonalého společníka
Čaje v balení jsou baleny samostatně po jednotlivých sáčcích.

Pečlivý výběr surovin 

Biogena své čaje vyrábí z těch nejkvalitnějších surovin, zakládá si na pečlivém výběru z pestré palety bylin a ovoce, které jsou pro její čaje tak typické. Spolupracuje s českými dodavateli a nalézá cesty k širšímu využití lokálních zdrojů.

Použití

Pro čaje značky Biogena jsou charakteristické rozmanité kombinace bylin a ovoce, intenzivní vůně a delikátní chuť. Vychutnat si je můžete v běžném uspěchaném dni, v rodinném kruhu, slavnostních okamžicích, nebo když máte chvilku pro sebe.

Sáček vložte do šálku a zalijte 250 ml vroucí vody. Nechte vyluhovat cca 5–8 minut.

O výrobci

BIOGENA CB spol. s r. o. je českou společností specializující se na výrobu prémiových ovocných, bylinných a pravých čajů dle vlastních receptur z nejjakostnějších surovin z celého světa. Firma byla založena v roce 1995. Kromě České republiky si čaje značky Biogena mohou vychutnat také zákazníci zahraničních trhů, zejména pak Slovenska, Maďarska, Itálie a v řadě dalších zemí.

Skladování

Skladujte v suchu mimo dosah slunečního záření.

Výrobce

BIOGENA CB, spol. s.r.o.
U Pily 702
370 01 České Budějovice
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 344 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 120 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.