Milí zákazníci, poptávka po naší službě se díky mimořádné situaci dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více lidí, kteří nás teď potřebují, omezujeme maximální počet položek v nákupu na 45. Dál děláme vše pro to, abychom ještě více navýšili naši kapacitu. Všechny vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.
-23 %

Bombus Protein bananová tyčinka

50 g
Akce do 20. 9.
25,90 Kč 518,00 Kč/kg33,90 Kč
Země původu: Česká republika,

Vychutnejte si vynikající proteinovou tyčinku, která zpříjemní den plný aktivit všem, co milují chuť slunce a exotiky. Rýžový protein a exotické ovoce, kombinace těchto surovin dá tyčince nezaměnitelnou originální chuť, kterou si jistě zamilujete. Tak neváhejte a dopřejte si v malé tyčince velké množství energie! 

Zdravá tyčinka obsahuje rýžový protein, banány, kokos a datle. Rýžový protein je zásobárnou čistě rostlinných bílkovin. Kokosový tuk obsahuje tryglyceridy, které se tranformují do energie a tím pádem se neukládají do tukových zásob. Banány jsou významným zdrojem draslíku, který chrání tělo před únavou či svalovými obtížemi. Datle jsou bohaté na vitamíny B, minerály a to především na draslík, železo, hořčík, fosfor a vápník, mimo to je toto ovoce velkou zásobárnou energie. 

Použití

Tento snack je ideální jako zdravá malá svačinka, kterou si můžete dát kdykoli během dne. 

O výrobci

Společnost DMHERMES vlastní Thomas Melios, impulzem pro založení podniku byla myšlenka zdravé svačiny, která ho neustále pronásledovala. Zlom nastal při návštěvě USA, kde se rozhodl vyrábět energetické tyčinky, a tak roku 2012 se začal psát jeho sen.

Produkty jsou vyráběny z čistě přírodních zdrojů, které rychle doplní energii a mají zároveň potřebné množství vitamínů, minerálů a vlákniny. Výhodou těchto výrobků je absence cukru, lepku, konzervačních látek, lepku i laktózy.  

Skladování

Skladujte při teplotě 5- 25C°.

Výrobce

DMHERMES TRADE s.r.o.    
Jungmannova 299/2
Krnov 79401

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 169 dnů.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dnů.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Datle40 %
Banán25 %
Rýžový protein23 %
Kokos12 %

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1404 kJ/336 kcal
Tuky9.1 g
z toho nasycené mastné kyseliny7.5 g
Sacharidy46.6 g
z toho cukry31.5 g
Bílkoviny20 g
Sůl0.1233 g
Vláknina7.2 g

Alergeny

Může obsahovat stopy:
Podzemnice olejná
Skořápkové plody
Sezamová semena
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.