Tierra Verde Žlučové mýdlo na praní, odstraňovač skvrn

140 g
 71,90 Kč 513,57 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Prací mýdlo s přídavkem hovězí žluče, která obsahuje různé druhy enzymů rozkládajících tuky a bílkoviny.

Díky obsaženým enzymům výborně odstraňuje tzv. organické skvrny jako je mastnota z jídla, mastnota z pokožky na límečcích a manžetách košil, šťávy z ovoce a zeleniny, krev, tráva, červené víno, hlína, inkoust, sperma apod. Je vhodné k použití na bílé a stálobarevné textilie z přírodních vláken i směsných tkanin

Použití

Navlhčíme textil v místě skvrny, naneseme mýdlo a promneme. Mnutí je třeba provádět s ohledem na daný materiál, tzn. hedvábná halenka nesnese takové mnutí, jako snesou např. rifle. Necháme cca 15 minut účinkovat, poté místo důkladně opláchneme nebo vypereme celý oděv. Pokud skvrna nezmizí celá, proces opakujeme.

O výrobci

Výrobcem ekologické drogerie je česko-slovenská společnost Tierra Verde. Která prací a čisticí prostředky vyvíjí tak, aby měly co nejmenší negativní dopad na životní prostředí a zároveň co nejlepší vliv na člověka, společnost a planetu. Výsledkem je 200 produktů téměř 100% rozložitelných v přírodě, jejichž prostřednictvím vám pomáhají žít ohleduplněji, šetrněji a udržitelněji.

Jejich produkty nejsou testované na zvířatech. Stabilitu a účinnost aktivních složek tekutých výrobků podporuje používání revitalizované vody.

Skladování

Skladujte odděleně od hnojiv, bělících a oxidujících prostředků. Skladujte na suchém místě s relativní vlhkostí do 75 % a teplotami mezi -5 a 30 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce

Tierra Verde s.r.o.
Vintrovna 453/3F
664 41 Popůvky
Česká republika