Carte d'Or Čokoláda zmrzlina

1 l
 189,90 Kč 189,90 Kč/l
Země původu: Maďarsko,

Klasická čokoládová zmrzlina v Carte d'Or stylu s kousky pravé belgické čokolády.

Zmrzliny Carte d´Or pochází původně z Francie. Jejich nabídka však zahrnuje širokou škálu příchutí, které reagují nejen na francouzské, ale i světové trendy v dezertech. Jejich příchutě navíc pomáhají vytvářet či doplňovat jakýkoliv dezert. 

Použití

Vychutnejte si zmrzlinový dezert Carte d´Or společně s rodinou či přáteli.

Tip! Vyzkoušejte Čokoládovo-oříškové brownies:

Rozpustíme máslo v horké lázni, přidáme čokoládu a mícháme, dokud nebude hladká. Vejce smícháme s cukry a vanilkou a mícháme v kuchyňském mixéru 5–10 minut do nadýchané hmoty Přidáme rozpuštěnou čokoládovou směs do nadýchané vaječné směsi. Prosejeme mouku a kakaový prášek a stěrkou vmícháme do směsi, přidáme lískové ořechy. Pečeme v předehřáté troubě na 175 °C po dobu 20–25 minut na plechu vyloženém pečicím papírem (20 x 20 cm). Před krájením necháme brownies vychladnout. Brownies nakrájíme na kousky, dozdobíme zmrzlinou. Můžeme dozdobit vanilkovou omáčkou.

O výrobci

Holandsko-britská společnost Unilever je dodavatelem výrobků pro osobní péči a péči o domácnost, potravin a nápojů. Výrobky dodává do 190 zemí světa. Pod Unilever patří například značky Hellmann’s, Knorr, Magnum, Algida, Lipton, Knorr, Rexona nebo Dove.

Skladování

Skladujte při teplotě -18 °C a nižší.

Výrobce

Unilever ČR spol. s r.o.
Voctářova 2497/18
180 00  Praha 8 – Libeň
Česká republika