-18 %

Borotalco Original deodorant 48h

150 ml
Trvale výhodná cena
89,90 Kč 599,33 Kč/l109,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Příprava a použití: Použití pouze v souladu s účelem použití. Nastříkejte do podpaží ze vzdálenosti 15 cm. Používejte pouze na zdravou pokožku. Pokud dojde k podráždění, nepoužívejte. Zabraňte hromadění elektrostatických nábojů. Stříkejte sprej přímo na tělo, aby se nerozptýlil ve vzduchu, zabráníte tak nebezpečí vznícení. Zamezte vdechování a nestříkejte do očí. Nechejte sprej zaschnout, než se obléknete a nepoužívejte v nadměrném množství. Před použitím dobře protřepejte.

Upozornění: Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: Při zahřátí se může roztrhnout. Chraňte před teplem/ jiskrami/ otevřeným plamenem/ horkými povrchy. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C/122F. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení

Butane
Isobutane Propane Cyclopentasiloxane Aluminum chlorohydrate Caprylic/capric triglyceride Parfum Talc Glycerin Stearalkonium bentonite Propylene carbonate Tocopheryl acetate Benzyl benzoate Benzyl cinnamate Benzyl salicylate Citral Coumarin Geraniol Hydroxycitronellal Limonene Linalool Alpha-isomethyl ionone Citronellol