-25 %

Corega Extra silný fixační krém na zubní náhrady

40 g
Výhodná cena
89,90 Kč 2 247,50 Kč/kg119,90 Kč*

*Nezávazná doporučená maloobchodní cena

Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Pro bezstarostné používání zubní náhrady je tu pro vás fixační krém Corega Extra silný fixační krém. 

Zabezpečí upevnění zubní náhrady ve všech směrech, vpředu, vzadu, v horní i dolní části a po celé délce dásní. Fixační krém Corega zajistí pevné usazení zubní náhrady po dlouhou dobu, až na 12 hodin. Utěsní ji tak, aby pod ní nedocházelo k ulpívání zbytků jídla.

Použití

Napoprvé začněte s menším množstvím krému. Při aplikaci velkého množství může dojít k jeho vytlačení po stranách zubní náhrady. Pro bezpečné upevnění náhrady nanášejte krém jedenkrát denně. Naneste krém na čistou, suchou zubní náhradu v krátkých proužcích. Vypláchněte si ústa a přitiskněte náhradu na správné místo, chvíli ji pevně přidržte, a pak na pár sekund skousněte pro bezpečné upevnění. Při vyjmutí náhrady vypláchněte ústa teplou vodou a poté pomalu vyjměte zubní náhradu. Zbytky krému odstraňte ze zubní náhrady a z úst pomocí teplé vody a měkkého zubního kartáčku.

O výrobci

Společnost GSK je v České republice pobočkou jedné z největších farmaceutických firem na světě GlaxoSmithKline Plc., která sídlí v Londýně. GSK je jedna z největších farmaceutických společností na světě. Zabývá se výzkumem, vývojem, výrobou a prodejem léčivých přípravků a patří mezi přední světové inovátory v tomto oboru. Hlavním posláním společnosti GSK je zlepšit kvalitu lidského života tím, že umožní lidem být aktivnější, cítit se lépe a žít déle.

Upozornění

Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Někteří uživatelé mohou být citliví nebo mít alergii na tento přípravek. Pokud zaznamenáte alergickou reakci nebo pocit nepohodlí, okamžitě přestaňte krém používat. Při běžném používání dle návodu může dojít k polknutí malého množství přípravku, které není škodlivé. Špatně padnoucí zubní náhrada může poškodit vaše zdraví. Navštěvujte proto pravidelně svého zubního lékaře. Udržujte víčko i hrdlo tuby suché, abyste zabránili jeho ucpání.

Skladování

Skladujte na chladném a suchém místě.

Výrobce

GlaxoSmithKline Consumer Healtcare Czech Republic s.r.o.
Hvězdova 1734/2c
140 00 Praha 4
Česká republika

Složení

Poly (methylvinylether/maleic acid) sodium-calcium mixed partial salt
Petrolatum blend W-180 Carboxymethylcellulose sodium Mineral oil light Spray dried peppermint Spray dried spearmint Erythrosine lake paste Propylparaben