-14 %

Corega Extra silný fixační krém na zubní náhrady

40 g
Trvale výhodná cena
119,90 Kč 2 997,50 Kč/kg139,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Používání zubní náhrady není jednoduché - pro bezstarostné používání zubní náhrady se používá fixační krém Corega® Extra silný Original. Zabezpečí upevnění zubní náhrady ve všech směrech, vpředu, vzadu, v horní i dolní části a po celé délce dásní,  Fixační krém Corega zajistí pevné usazení zubní náhrady po dlouhou dobu, až na 12 hodin. Utěsní ji tak, aby pod ní nedocházelo k ulpívání zbytků jídla.

Použití

Napoprvé začněte s menším množstvím krému. Při aplikaci velkého množství může dojít k jeho vytlačení po stranách zubní náhrady. Pro bezpečné upevnění náhrady nanášejte krém jedenkrát denně. Naneste krém na čistou, suchou zubní náhradu v krátkých proužcích. Vypláchněte si ústa a přitiskněte náhradu na správné místo, chvíli ji pevně přidržte, a pak na pár sekund skousněte pro bezpečné upevnění. Při vyjmutí náhrady vypláchněte ústa teplou vodou a poté pomalu vyjměte zubní náhradu. Zbytky krému odstraňte ze zubní náhrady a z úst pomocí teplé vody a měkkého zubního kartáčku.

O výrobci

Společnost GSK je v České republice pobočkou jedné z největších farmaceutických firem na světě GlaxoSmithKline Plc., která sídlí v Londýně. GSK je jedna z největších farmaceutických společností na světě. Zabývá se výzkumem, vývojem, výrobou a prodejem léčivých přípravků a patří mezi přední světové inovátory v tomto oboru. Hlavním posláním společnosti GSK je zlepšit kvalitu lidského života tím, že umožní lidem být aktivnější, cítit se lépe a žít déle.

Výrobce

GlaxoSmithKline Consumer Healtcare Czech Republic s.r.o.
Hvězdova 1734/2c
140 00 Praha 4
Česká republika

Složení

Poly (methylvinylether/maleic acid) sodium-calcium mixed partial salt
Petrolatum blend W-180 Carboxymethylcellulose sodium Mineral oil light Spray dried peppermint Spray dried spearmint Erythrosine lake paste Propylparaben