Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

-6 %

Milknatur Kefír selský z farmy

450 ml
Od českého farmáře
Akce do 2. 11.
27,90 Kč 62,00 Kč/l29,90 Kč
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Poctivý farmářský kefír přímo od farmáře s kousky smetany uvnitř.

Zakysaný nápoj je vyroben z tamějšího čerstvého mléka Milknatur, který je zakysaný bifidokulturou. Mikroflóra, která je obsažena v zakysaných výrobcích, podporuje dobré trávení.

Po ochutnání ucítíte čistou, mírně nakyslou chuť přírody a hustější konzistenci s kousky smetany uvnitř.

Mléčné výrobly Milknatur jsou baleny v anglických HDPE lahvích. HDPE lahve jsou vyrobeny ze speciálního materiálu a jsou vyvinuty pro čerstvá nápoje.

  • Farma Milknatur je bez GMO, plodiny i krmivo pro zvířata jsou GMO free.

Přímo z farmy

Na farmě do krmiva přidávájí švýcarský přírodní doplněk stravy DairyPro na posílení imunity všech svých zvířat, aby byla zdravá a mléčné výrobky z nich byly co nejlepší a nejkvalitnější. Vše pochází přímo z jejich farmy a je to čerstvé, tedy dobré pro vás i vaše děti.

Použití

Kefírové mléko je skvělé jen tak samotné, ale oceníte ho i při přípravě různých smoothies či dresinků. Před použitím protřepejte.

O výrobci

Rodinnou farmu Milknatur v Podhůří Českého lesa ztělesňují 2 farmáři rodiny Sikytů. Chovatel a veterinární doktor František Sikyta se již 25 let stará o zdraví a pohodu svých krav. Synovec Pavel Šrámek dohlíží na správné zpracování mléka a výrobu mléčných produktů. Mléko a ostatní produkty jako je maso, pochází pouze z krav na jejich farmě, aby mohli plně garantovat kvalitu a nést za ni plnou odpovědnost.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě do 8 °C. 

Výrobce

Zemědělská výroba Milknatur® a. s.
Na Vypichu 636
330 21 Líně
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 17 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 7 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Plnotučné mléko
Mléčná kultura

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota279 kJ/67 kcal
Tuky3.7 g
z toho nasycené mastné kyseliny2.6 g
Sacharidy4.5 g
z toho cukry3.7 g
Bílkoviny3.2 g
Sůl0.1 g
Vláknina g

Alergeny

Mléko
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.