Milknatur Kefír selský z farmy

450 ml
Od českého farmáře
29,90 Kč 66,44 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Nakupujte přímo z receptů za pár sekund

Farmářský kefír přímo od farmáře s kousky smetany uvnitř.

Zakysaný nápoj je vyroben z tamějšího čerstvého mléka Milknatur, který je zakysaný bifidokulturou. Mikroflóra, která je obsažena v zakysaných výrobcích, podporuje dobré trávení.

Po ochutnání ucítíte čistou, mírně nakyslou chuť přírody a hustější konzistenci s kousky smetany uvnitř.

Mléčné výrobly Milknatur jsou baleny v anglických HDPE lahvích. HDPE lahve jsou vyrobeny ze speciálního materiálu a jsou vyvinuty pro čerstvá nápoje

Přímo z farmy

Na farmě do krmiva přidávájí švýcarský přírodní doplněk stravy DairyPro na posílení imunity všech svých zvířat, aby byla zdravá a mléčné výrobky z nich byly co nejlepší a nejkvalitnější. Vše pochází přímo z jejich farmy a je to čerstvé, tedy dobré pro vás i vaše děti.

Použití

Kefírové mléko je skvělé jen tak samotné, ale oceníte ho i při přípravě různých smoothies či dresinků. Před použitím protřepejte.

O výrobci

Rodinnou farmu Milknatur v Podhůří Českého lesa ztělesňují 2 farmáři rodiny Sikytů. Chovatel a veterinární doktor František Sikyta se již 25 let stará o zdraví a pohodu svých krav. Synovec Pavel Šrámek dohlíží na správné zpracování mléka a výrobu mléčných produktů. Mléko a ostatní produkty jako je maso, pochází pouze z krav na jejich farmě, aby mohli plně garantovat kvalitu a nést za ni plnou odpovědnost.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě do 8 °C. 

Výrobce

Zemědělská výroba Milknatur® a. s.
Na Vypichu 636
330 21 Líně
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 11 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Plnotučné mléko
Mléčná kultura

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota279 kJ/67 kcal
Tuky3.7 g
z toho nasycené mastné kyseliny2.6 g
Sacharidy4.5 g
z toho cukry3.7 g
Bílkoviny3.2 g
Sůl0.1 g
Vláknina g

Alergeny

Mléko
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.