Milknatur Kefír selský z farmy

450 ml
Od českého farmáře
 39,90 Kč 88,67 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Farmářský kefír přímo od farmáře s kousky smetany uvnitř.

Zakysaný nápoj je vyroben z tamějšího čerstvého mléka Milknatur, který je zakysaný bifidokulturou. Mikroflóra, která je obsažena v zakysaných výrobcích, podporuje dobré trávení.

Po ochutnání ucítíte čistou, mírně nakyslou chuť přírody a hustější konzistenci s kousky smetany uvnitř.

Mléčné výrobly Milknatur jsou baleny v anglických HDPE lahvích. HDPE lahve jsou vyrobeny ze speciálního materiálu a jsou vyvinuty pro čerstvá nápoje

Přímo z farmy

Na farmě do krmiva přidávájí švýcarský přírodní doplněk stravy DairyPro na posílení imunity všech svých zvířat, aby byla zdravá a mléčné výrobky z nich byly co nejlepší a nejkvalitnější. Vše pochází přímo z jejich farmy a je to čerstvé, tedy dobré pro vás i vaše děti.

Použití

Kefírové mléko je skvělé jen tak samotné, ale oceníte ho i při přípravě různých smoothies či dresinků. Před použitím protřepejte.

O výrobci

Rodinnou farmu Milknatur v Podhůří Českého lesa ztělesňují 2 farmáři rodiny Sikytů. Chovatel a veterinární doktor František Sikyta se již 25 let stará o zdraví a pohodu svých krav. Synovec Pavel Šrámek dohlíží na správné zpracování mléka a výrobu mléčných produktů. Mléko a ostatní produkty jako je maso, pochází pouze z krav na jejich farmě, aby mohli plně garantovat kvalitu a nést za ni plnou odpovědnost.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě do 8 °C. 

Výrobce

Zemědělská výroba Milknatur® a. s.
Na Vypichu 636
330 21 Líně
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 12 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 4 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.