-25 %

Milknatur

Milknatur Kefír selský z farmy

450 ml

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 10 DNŮ

Od českého farmáře
Akce do 31. 10.
 29,90 Kč 
39,90 Kč66,44 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Selský kefír přímo od farmáře s kousky smetany uvnitř.

Zakysaný nápoj je vyroben z šetrně pasterovaného, čerstvého mléka Milknatur a je zakysaný kefírovou kulturou. Mikroflóra a probiotika, která jsou v něm obsažena, podporují dobré trávení. Po ochutnání ucítíte čistou, mírně nakyslou chuť přírody a hustou konzistenci s kousky smetany uvnitř, díky plnotučnému mléku.

Mléko Milknatur je plnotučné s až 4 % tuku a šetrně pasterované na 75 °C, čímž si zachovává prospěšné látky.

Použití

Kefírové mléko je skvělé jen tak samotné, ale oceníte ho i při přípravě různých smoothies či dresinků. Před použitím protřepejte.

O výrobci

Rodinnou farmu Milknatur ztělesňují 2 farmáři. Chovatel a veterinární doktor František Sikyta se již přes 30 let stará o zdraví a pohodu krav. Synovec Pavel Šrámek dohlíží na správné zpracování mléka a výrobu mléčných produktů. Mléko a ostatní produkty jako je maso, pochází pouze z krav na jejich farmě, aby mohli plně garantovat kvalitu a nést za ni plnou odpovědnost.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě do 8 °C. 

Výrobce

Zemědělská výroba Milknatur® a. s.
Na Vypichu 636
330 21 Líně
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 10 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 4 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.