-36 %

Kostíci Sladkáči jogurt bílý

109 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 10 DNŮ

Akce do 11. 6.
 13,90 Kč 
21,90 Kč127,52 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Kostíci Sladkáči je výtečný slazený bílý jogurt pro děti s čokoládovým dražé milovaný dětmi. Ať už děti preferují smíchávání bonbonků s jogurty přímo v kelímku nebo si raději nechávají bonbonky později ke svačině, tak pro ně bude každá svačina velkou zábavou.

Jogurty Kostíci mohou děti vyzkoušet v mnoha variantách, ať už se jedná o příchutě jogurtu nebo variace bonbonků, navíc Kostíci najdete s vanilkovým, čokoládovým nebo sladkým bílým jogurtem. Nad víčkem zase na děti čekají čokoládové dražé nebo čokoládové kuličky.

Kostíci patří již mnoho let mezi nejoblíbenější značky mléčných výrobků pro děti. Je to zejména kvůli zábavě, kterou Kostíci přinášejí, a chuti, kterou si děti zamilují. Jak napovídá název Kostíci, produkt je zdrojem vápníku, navíc neobsahuje žádné konzervanty.

Výrobky najdete ve třech různých provedeních: jogurty s bonbonky, tvarohy a zakysané nápoje.

Použití

Tuto svačinku si mohou děti dopřát jak doma, tak ve škole.

O výrobci

Společnost Danone je původně španělskou společností, která začala vyrábět své první jogurty již v roce1919. Během následujících let se s podnikem Danone sloučily i další firmy, a proto je dnes společnost považována za předního výrobce mléčných produktů, sušenek, ale i minerálních vod, dětské a speciální výživy. Mezi značky mléčných produktů se zařazuje Actimel, Activia, Fantasia a Kostíci, mimo to vyrábí i sójové produkty značky Alpro a Provamel.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 2–8 °C.

Výrobce

Danone a.s.,
V Parku 2294/2,
148 00 Praha 11-Chodov
Čeká republika 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 10 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 4 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.